آخرین اخبار از اردوگاه انتخاباتی اصولگرایان و اصلاح طلبان؛

با نزدیک تر شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در اردیبهشت 96، اصلاح طلبان و اصولگرایان مقدمات آغاز این کارزار را شروع کرده اند.

 

وجه تمایز یک مداح با دیگر افراد جلسه امام در چیست؟ مداح صدای خوبی دارد که دیگران از آن بهره نبرده‌اند و به این واسطه او تبدیل به اجرا کننده مراسم می‌شود و دیگران گریه کن و سینه زن. در کجای فقه اسلامی آمده است صدای خوب مجوز اجتهاد در امور مذهبی و سیاسی است؟

 
رهبر معظم انقلاب :

رهبر معظم انقلاب  فرمودند: "یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه‌ی صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید."

 

با حیات بخشیدن به 5 نفر

  • 1395/09/11 11:37:48
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان
Array
دانشجوی جوان قائم شهری پس از مرگ مغزی و بنا به وصیت خودش و رضایت خانواده ، به 5 انسان زندگی دوباره بخشید .شیدا زارعی دانشجوی جوان فیزیک که در 22 سالگی متاسفانه دچارمرگ مغزی شد ، زندگی 5 انسان بیمار را نجات داد و اینگونه درس فداکاری را به همنوعانش آموخت .
Array
دادستان سمنان گفت: در مورد انتقال و تشخیص هویت جانباختگان برخی مسئولان اجرایی اصرار داشتند که اجساد یک روز بیشتر در سمنان بماند و یا بدون بررسی های اولیه به شهرشان منتقل شوند و حتی به صورت دسته جمعی دفن شوند
Array
سرنوشت پدر و پسر دامدار چالوسی پس از هفت روز تشویش و نگرانی مردم شهر مشخص شد و جسدشان توسط نیروهای مردمی کشف شد.
Array
سخنگوی وزارت کشور گفت: با دستگاه‌های احراز هویت الکترونیکی از اخذ رای تکراری و رأی دادن با شناسنامه دیگران و به طور کلی از هر گونه تخلف انتخاباتی از این حیث به طور کامل پیشگیری می‌شود.
Array
رییس ستاد اربعین حضور شماری از زائران ایرانی در میان شهدا و مجروحان حادثه تروریستی عراق را تایید کرد.
Array
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران گفت که مدارس تمامی مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستایی تعدادی از شهرستان های استان به دلیل بارش برف و سرمای شدید روز شنبه ششم آذر در دو نوبت صبح و بعداز ظهر تعطیل هستند .
Array
مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت که تاکنون گاز بیش از 2 هزار خانوار در شهرهای بابل و آمل وصل شده است .
Array
 فرماندار آمل از مردم این شهرستان به خاطر قطعی گاز و برق برخی مناطق طی 48 ساعت گذشته عذرخواهی و از تحمل و صبوری آنان قدردانی کرد.
Array
مدیر عامل شرکت توریع نیروی برق مازندران گفت که با وجود تلاش نیروهای امداد و پشتیبان این شرکت ، هنوز برق پنج درصد مشترکان شهر آمل و 28 روستای محور هراز قطع است.
Array
تیم کاله جوان مازندران در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاههای کشور برابر حریف مدعی خود تیم عقاب تهران صاحب برتری شد.
Array
استاندار مازندران با توجه به کاهش شدید دمای هوا و افزایش مصرف برق و گاز ، ادارات این استان را برای روز پنجشنبه تعطیل اعلام کرد .
Array
اولین برف پاییزی در آمل بحرانی شدید در شهر ایجاد کرد بطوریکه مردم بعضی از مناطق زمان بسیار زیادی را در بی امکاناتی کامل به سر بردند و گاها ناچار شدند منزل خود را ترک کنند و به منازل اقوام و نزدیکان خود که اوضاع امکانات بهتری داشتند بپیوندند
Array
دکتر سید ناصر عمادی ، پزشک بدون مرز و عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر مازندران  در ششمين كنگره جهاني آموزش مبارزه با سلاحهاي شيميايي که به مدت يك هفته با همكاري سازمان ملل و وزارت خارجه پاكستان در اسلام آباد پایتخت این کشور برگزار مي گردد حضور یافت
Array
مردم آمل در روز اربعين حسيني به عشق امام حسين ع و حضرت زينب (س) از آستان مقدس امام زاده ابراهيم (ع) تا امام زاده عبدالله (ع) اين شهرستان ؛ مسافتي در حدود 14 کيلومتر را پياده طي کردند
Array
سرهنگ یزدان رضایی، رییس پلیس راهور آمل در جلسه بررسی مسائل علت تصادفات عدیده در شهر گزنک با بیان اینکه پلیس راهور شهرستان آمل با دارا بودن امکانات، تجهیزات و نیرو در حد کمتر از شهر آمل باید خدماتی در حد شهرستان آمل داشته باشد گفت: این یک نوع توقع نامعقول و نشدنی است که وقتی نیرو وتجهیزات نباشد، خدمات مطلوب نیست.