دیدار قائم مقام دبیرکل سازمان ملل متحد با وزیر امور خارجه کشورمان؛

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان این که ایران خواستار ثبات منطقه است، گفت: نمی توان در عراق با داعش مقابله و در سوریه این گروه تروریستی را تقویت کرد.

 
در دفاع از سومین وزیر پیشنهادی علوم؛

 رییس جمهوری با بیان اینکه این افکار عمومی است که قضاوت خواهد کرد و همیشه از ما وحدت را می خواهد، گفت: ملت نه فاصله را می پسندد و نه خدای ناکرده لجبازی را می پسندد.

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح روز چهارشنبه صلاحیت وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت علوم را برسی کردند و در نتیجه آن محمود نیلی احمدآبادی رای اعتماد مجلس را کسب نکرد.

 
Array
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل به دغدغه های خبرنگاران و اصحاب رسانه پاسخگو باشند.
Array
مردم ورزش دوست شهرستان آمل از ' رحمان تقی زاده' ملی پوش آملی تیم ملی والیبال جوانان ایران که در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا نشان طلا را کسب کرده ، در ورود به زادگاهش به گرمی استقبال کردند.

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات مازندران؛

 • 1393/08/07 12:12:58
 • چاپ
 • ایمیل به دوستان
Array
مدير كل ارتباطات وفناوری اطلاعات مازندران با اشاره به میانگین ضریب نفوذ 50 درصدی اینترنت در کشور اظهار داشت: مازندران باضریب 85 درصدی رتبه اول کشور را داراست.
Array
در یک بازی دوستانه فوتسال که در سالن پیامبر اعظم (ص ) شهرستان آمل برگزار شد  کارکنان اداره کل تربیت بدنی مازندران  با نتیجه پر گل 5 بر 4خبر نگاران آملی را شکت دادند
Array
 رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آمل، از مجروم شدن همیار محیط زیست این شهرستان براثر شلیک گلوله شکارچیان غیرمجاز ودرگیری با آنان در بخش لاریجان این شهرستان خبر داد.

معاون استاندار مازندران در ديدار با هيأت سرمايه گذاري ايتاليا

 • 1393/08/05 07:32:35
 • چاپ
 • ایمیل به دوستان
Array
علی احسانی در دیدار با هيأت سرمایه گذاري ایتالیا در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری مازندران در راستاي معرفي اجمالي استان، گفت: مازندران با جمعیتي بالغ بر سه میلیون نفر و تعداد مسافران شناور، سالانه پذيراي بيش از 20 میلیون گردشگر داخلي و خارجي مي باشد كه وقوع اين امر، ظرفیت مناسبی برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف را در استان فراهم میکند
Array
بخشدار امامزاده عبدالله آمل گفت : اجساد دو گردشگر کرجی که  در ارتفاعات جنگلی ' المیستان ' دهستان ' چلاو ' این بخش بر اثر گازگرفتنی هنگام خواب در چادر جان باختند، به زادگاهشان منتقل شد.

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

 • 1393/08/03 13:35:42
 • چاپ
 • ایمیل به دوستان
Array
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که سهم استان مازندران از دانشگاه های دولتی باید افزایش یابد.
Array
رییس هیات کشتی آمل گفت: حضور همه کشتی گیران مدعی و سرمایه های اصلی فرنگی مازندران در رقابتهای قهرمانی بزرگسالان استان در آمل، نشان دهنده سطح کیفی بالای این مسابقات بود.
Array
امام جمعه بابل در همایش بزرگ عاشوراییان در مدرسه صدر بابل گفت: مجلس عزای امام حسین(ع) نباید محل بهره برداری سیاسی باشد.

مدير كل برنامه ريزي و بودجه استانداري مازندران خبر داد؛

 • 1393/08/01 08:09:54
 • چاپ
 • ایمیل به دوستان
Array
برنامه عملياتي توسعه فضاي سبز و نهالكاري استان در سالجاري با هدف توسعه و ترويج فضاي سبز و كاشت بيش از يازده ميليون نهال با همكاري دستگاههاي اجرايي ذيربط تدوين و در هشتمين جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان ارائه و كليات آن مورد تصويب قرار گرفت

با اجرای طرح آموزش عمومی شهروندان ؛

 • 1393/08/01 07:52:15
 • چاپ
 • ایمیل به دوستان
Array
رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: مرحله جدید آموزش عمومی جداسازی از مبدا پسماندهای خشک با آموزش و اطلاع رسانی به صورت آموزش چهره به چهره با تحویل بروشور و کیسه‌های مخصوص جمع‌آوری پسماند خشک به صورت رایگان انجام می شود.  
Array
مسئول انجمن کانون های تبلیغاتی مازندران با اشاره به اینکه تشکیل اتحادیه صنفی کانون های تبلیغاتی استان موجب نظام مندتر شدن این حوزه می شود، گفت: اتحادیه صنفی کانون های تبلیغاتی مازندران راه اندازی شود.
Array
آیت الله مهدوی کنی که عصر روز چهارشنبه در منزل خود دچار حمله قلبی و به بیمارستان منتقل شد همچنان تحت مراقبت های ویژه به سر می برد.
Array
معاون فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: با وجود گذشت بیش از پنج سال از زمان واگذاری زمین دولتی به بخش خصوصی برای ساخت کشتارگاه صنعتی در شهرستان آمل، هیچ پیشرفتی در ساخت این کشتارگاه دیده نمی شود.