رییس مجلس:

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مشارکت بخش خصوصی در فعالیت های اقتصادی گفت: تنها با حضور و فعالیت همه جانبه این بخش شکوفایی اقتصادی در کشور حاصل می شود.

 

آسوشیتدپرس در ادامه گزارش خود آورده است: طبق این توافق ایران می‌تواند از سانتریفیوژهای بیش‌تری از آنچه که آمریکا در ابتدا خواستار آن بود استفاده کند. برخی مقامات صحبت از شش هزار و 500 سانتریفیوژ را به عنوان نقطه توافق مطرح کرده‌اند.

 
رییس جمهوری:

رییس جمهوری، مخفی کاری ایران در غنی سازی را دروغی بزرگ عنوان کرد و گفت: دولت یازدهم تا امروز در هر عرصه ای موفق بوده است به دلیل حمایت ملت، حضور و تلاش مردم و فرهیختگان و نیز حمایت رهبرمعظم انقلاب بوده است.

 
Array
محمد پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به همراه حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی - عضو گروه دوستی مجلس های ایران و آلمان و امام جمعه موقت مرکز اسلامی هامبورگ و برخی فعالان اقتصادی و اجتماعی استان با سفیر آلمان در ایران دیدار کردند.

در آستانه سال جدید ؛

 • 1393/12/11 11:03:00
 • چاپ
 • ایمیل به دوستان
Array
با اشاره به پرداختی چندبرابری به کارکنان کمیته امداد،شرکت های خدماتی همچون گاز و برق،تامین اجتماعی، مخابرات،قوه قضاییه، نفت ، بانک ها و دیگر دستگاه ها نسبت به معلمان خاطرنشان کرد: پرداخت سه برابری به کارمندان دیگر ادارات قابل قبول نیست....

از سوی فرمانده انتظامی استان سمنان ؛

 • 1393/12/11 10:50:29
 • چاپ
 • ایمیل به دوستان
Array
رئيس پليس استان سمنان خاطر نشان ساخت: ماموران در ابتداي امر به يك دستگاه وانت مزداي تك كابين كه كنار جاده رها شده بود برخورد و بررسي موضوع از همان ابتدا آغاز شد.....

از سوی فرمانده انتظامی استان سمنان ؛

 • 1393/12/11 10:40:38
 • چاپ
 • ایمیل به دوستان
Array
رئيس پليس استان سمنان خاطر نشان ساخت: ماموران در ابتداي امر به يك دستگاه وانت مزداي تك كابين كه كنار جاده رها شده بود برخورد و بررسي موضوع از همان ابتدا آغاز شد.....
Array
فرمانده انتظامی شهرستان آمل، از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند بزرگ دزدان قطعات خودرو و منازل دراین شهرستان خبر داد.

نخستین المپیاد ورزشی کارگران کشور در مازندران پایان یافت؛

 • 1393/12/11 10:30:05
 • چاپ
 • ایمیل به دوستان
Array
تیم کارگری مازندران در نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی کارگران کشور قهرمان شد.
Array
فاطمه سیلاخوری مادر سرلشگر خلبان شهید احمد کشوری و محمود کشوری دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.  
Array
زنی که باید شب ها زیر سقف آسمان با لالایی چکه های باران خواب را مهمان چشمانی کند که تا صبح از سرمای سوزناک شب های آمل خواه و نا خواه باز و بسته می شود تا دوباره خود را در میان انسانهایی ببیند که داشته هایشان از آرزوهایش رنگین تر است.
Array
تصاویر / زندگی در بدترین شرایط رفاهی و بهداشتی در روستائی در مازندران ؛
Array
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران، از تدوین 114 برنامه راهبردی برای شکوفایی و توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی در این استان در قالب برنامه ای 10 ساله خبر داد.
Array
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های مازندران از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت سفرهای نوروزی در این استان از دهم ماه اسفند خبر داد و گفت که عرضه بلیت در دفاتر فروش و پایانه ها هم از هفدهم اسفند آغاز می شود.
Array
مشعل نخستین المپیاد فرهنگی ، ورزشی کارگران کشور روز چهارشنبه وارد آمل شد و مورد استقبال جمعی از مسوولان اجرایی و ورزشکاران وکارگران این شهرستان قرار گرفت.
Array
ترس هر آن ریزش سقف و دیوار تنها مدرسه منطقه کلاکسر آمل با 61 سال قدمت , والدین 850 دانش اموز این مدرسه را نگران کرد.
Array
وی تصریح کرد: این پرونده یکی از پرونده هایی است که در گذشته تسهیلات به آن پرداخت شده و در لیستی که به رئیس قوه قضاییه از سوی بانک مرکزی ارایه شد، این پرونده در ردیف سوم قرار داشته است.
Array
مراسم اسکار ۲۰۱۵ به پایان رسید. "بردمن" به کارگردانی الخاندرو ایناریتو چهار اسکار از جمله بهترین فیلم سال را از آن خود کرد.