رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، انقلاب اسلامی را یک انقلاب فرهنگی خواند و گفت: در مقولة فرهنگ به خاطر جامعیت آن، نگاه ها متفاوت است و باید بر اساس معیارهای اسلامی و با رعایت اعتدال برنامه ریزی و فعالیت کرد.
 
در پاسخ به شایعات ساخته شده پیرامون ضیافت همسر رییس جمهوری

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در یادداشتی به شایعات ساخته شده پیرامون ضیافت همسر رییس جمهوری به مناسبت روز زن پاسخ داد و نوشت: ساکتان و دعاگویان دولت قبل، امروز به دروغ متوسل می شوند

 

سخنگوی دولت ضمن قدردانی از تمامی دو میلیون و 400 هزار نفر که از دریافت یارانه انصراف دادند، گفت: آنان با انصراف خود هزار و 200 میلیارد تومان منبع مالی در اختیار دولت قرار دادند تا از این امکانات برای ارتقای بخش های تولید، حمل و نقل عمومی، بهداشت و درمان و کمک به اقشار کم درآمد استفاده شود.

 
Array
رییس بیمارستان 17شهریور آمل گفت : تاکنون 20 مصدوم ناشی از تصادف رانندگی که میان اتوبوس با کامیون بامداد چهارشنبه در جاده هراز رخ داد از بیمارستان مرخص شدند.

شکست خانگی تیم فوتبال آمل برابر گاز فجر جم بوشهر

  • 1393/02/03 10:13:21
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان
Array
امید تیم فوتبال پیام صنعت آمل برای باقی ماندن در لیگ دسته دوم با شکست خانگی برابر تیم گاز فجر جم بوشهر کم رنگ تر شده است.
فرمانده سپاه کربلا مازندران، در حکمی سرهنگ ˈ علی خادم ˈ را به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان آمل منصوب و روز سه شنبه در آیینی در این شهرستان معرفی شد.
Array
فرمانده انتظامی آمل از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند پنج نفره دزدان سیم های برق و توقیف بیش از 200 کیلوگرم کابل وسیم های برق از این باند خبر داد.
Array
تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده هراز یک کشته و 26 زخمی بر جای گذاشت.

همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) وروز زن

  • 1393/02/02 09:34:43
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان
Array
همزمان بامیلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) وروز زن با حضور امام جمعه دابو ودشت سرآمل ، شهردار واعضای شورای اسلامی شهردابودشت ، پرسنل شهرداری، بانوان شاغل درشهرداری مورد تجلیل قرارگرفتند .
Array
طی حکمی از سوی رئیس شورای اسلامی شهر آمل، نامدار بابایی بعنوان مسئول روابط عمومی این شورا منصوب و از زحمات چند ساله سید حسین نورانی قدر دانی شد
Array
استاندار مازندران گفت : فضای مناسب برای حضور بانوان در مسوولیت های مختلف استان فراهم شده است.
Array
تیم هیات بدمینتون آمل درپایان دور برگشت مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه های کشور که میزبانی گروه دوم آن را برعهده داشت، به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کرد.
Array
تیم والیبال دانش آموزان استان مازندران نماینده والیبال کشورمان در آخرین بازی خود در رقابت های جام جهانی دانش آموزان با شکست مجارستان به مقام نهم رسید.
Array
رییس هیات کشتی شهرستان آمل، ازحضور 6کشتی گیر و 4 مربی این شهرستان در اردوهای آماده سازی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشور خبر داد.
Array
رییس اداره بازرگانی شهرستان آمل، از تشکیل 297پرونده تخلفات صنفی یک ماه گذشته در این شهرستان و محکوم شدن متصدیان این واحدها به پرداخت بیش از 88میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی خبر داد.
Array
خبرنگاران آملی در اقدامی ارزشمند در راستای پاسداشت مقام شهداء عصر دوشنبه از تعدادی از مادران وهمسران شهدای این شهرستان تجلیل کردند.

رئیس هیئت کشتی آمل خبر داد

  • 1393/01/26 14:15:57
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان
Array
رئیس هیئت کشتی آمل گفت: علی ارسلان فرنگی‌کار جوان آملی با درخشش در مسابقات انتخابی تیم ملی و جلب نظر کادر فنی به عضویت تیم ملی کشتی جوانان جمهوری اسلامی ایران درآمد
Array
سرپرست تیم بسکتبال کاله مازندران، از ماندنی شدن این تیم درفصل آینده مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور در پی انصراف حریف تهرانی این تیم خبر داد.