سیف در جمع استانداران:

رییس کل بانک مرکزی از مطلوب بودن وضعیت عمومی اقتصاد کشور خبر داد.

 

دکتر محمد فرهادی وزیر پیشنهادی علوم روز چهارشنبه برای اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی می‌رود.

 

یک مقام نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران با اشاره به محتوای دیدار وزیران خارجه ایران و آمریکا به خبرنگار ایسنا اعلام کرد که در این دیدار درباره نحوه ادامه مذاکرات گفت‌وگو شد.

 
Array
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان آمل دوشرور سابقه دار این شهرستان را که با ایجاد رعب و وحشت باعث ترس ونگرانی شهروندان شده بودند را شناسایی وبه ادامه شرارتهای آنها خط پایان کشید.
Array
مدیرعامل انجمن معلولان توانای شهرستان آمل، از اقدام و تدارک این انجمن برای برگزاری مسابقه فرهنگی وهنری تحت عنوان ' سلام شهردار' در سطح این شهرستان شد.

رحمانی‌فضلی وزير كشور در جمع خبرنگاران

  • 1393/09/05 08:14:48
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان
Array
وزیر کشور گفت: هیچ برنامه‌ای برای تغییر استانداران نداریم و اخبار منتشره در این خصوص شايعه است.
Array
طي حكمي از سوي استاندار مازندران عزت الله هاشم زاده به عنوان سرپرست اداره كل حوزه استاندار منصوب شد
Array
اهالی روستای داودکلای دشت سر بخش مرکزی آمل با اشاره به خسارتهای وارده ناشی از جاری شدن سیلاب در کمترین بارندگی و تحمیل خسارت ها به ویژه دربخش کشاورزی خواستار لایروبی رودخانه ها و انهار کشاورزی این منطقه از مسوولان استانی شدند.

در داربی پایتخت

  • 1393/09/03 08:23:14
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان
Array
پرسپولیس در داربی 79 تهران از شکست پیروزی ساخت. محمد نوری و امید عالیشاه با گل‌های خود سرخ‌پوشان پایتخت را در نبرد سنتی با آبی‌ها برنده از میدان بیرون فرستادند تا نبرد سنتی پایتخت پس از 1025 روز شاهد گل باشد.
Array
دانشگاه آزاداسلامي و استانداري مازندران براي اجراي طرح امحاي زباله هاي شهري به وسيله پلاسما در شهر آمل تفاهم نامه همكاري امضاء كردند .
Array
شهردار آمل در بازديد از پروژه در دست اجراي خيابان 18 متري پاسداران ( اتصالي بلوار امام علي (ع) به بلوار مدرس ) از افتتاح اين پروژه و پارك ليليوم در خيابان نور همزمان با سالروز حماسه اسلامي ششم بهمن سال 60 آمل خبر داد .
Array
محمدحسین منصف عضو جانباز و آزاده شورای اسلامی شهر بابل که به برخی اقدامات مدیران و مسئولان شهرداری بابل معترض بود، بازداشت و زندانی شد.
Array
آمل نیوز به نقل از مازند شورا: اكنون در بخشهاي مهم از جمله مديران استاني، شهرستاني به ويژه فرمانداري يا بخشداري كه كانون سياست هاي اجرايي دولت است هنوز در بعضي شهرها افرادي وابسته به دولت قبل با تفكر پوپوليستي و با داشتن لابي هاي قوي سهم خواه در مسند كار هستند كه با موفقيت دولت نگران و با ناكامي هاي دولت كام شان شيرين مي شود.
Array
حسین رمضانی در خصوص میزان کمک های  سازمان خیریه آبشارعاطفه  در سال 1392 به مدجویان وافراد تحت پوشش گفت: بیش از 6 میلیارد و700 میلیون ریال به شکل نقدی و غیر نقدی به این عزیزان کمک شد که ازاین مبلغ بیش از 4 میلیارد ریال توسط مردم وخیرین شهرستان آمل پرداخت و مابقی از طرف مرکز برای آمل ارسال شد.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شهرداریها

  • 1393/08/29 07:25:35
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان
Array
رئیس شورای اسلامی شهر آمل پیرامون طرح نمایندگان مجلس پیرامون انتخاب شهرداران توسیط هیئت سه نفره گفت: قانون گذاران باید ابتدا جایگاه شوراها رادرک کنند سپس پیرامون مسائل آن اقدام به ارائه طرح نمایند چراکه طرح جدید انتخاب شهرداران با توجه به جایگاه شوراها در قانون اساسی توهین به جایگاه شوراهاست.
Array
مشاور شهردار ساری در امور شوراها گفت: به دلیل آنکه اكثر شهرهای استان با مشكلات بسياری روبرو هستند ترديدی نيست كه درآمدهای شهرداری ها پاسخگوی نيازهای مالی آنها نيست.
Array
نخستین نمایشگاه دستاوردهای شهرداری‌های مازندران با هدف ارائه توانمندی‌های شهرداری های ۵۵ گانه مازندران با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرداران استان در مصلای جمعه ساری گشایش یافت.
Array
بهداد سلیمی پس از پایان رقابتهای دسته فوق سنگین با انتقاد از مسئولان ورزش کشورگفت: اگر می خواهید افتخارآ،رینی های بهداد سلیمی و دیگر قهرمانان تداوم داشته باشد باید بیشتر به ما توجه شود.