طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۵۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۳۵۱ نفر رسید.
مسؤول حیات وحش اداره کل حفاظت محیط‌زیست مازندران گفت: موارد تلفات طاعون در مازندران به ۹۲ لاشه رسید که تلفات جدید در کلاردشت مشاهده شده است.
براساس جدیدترین اعلام نرم‌افزار ماسک، تعداد شهرهای آبی کرونایی مازندران نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است.
ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل باشگاه نساجی با اشاره به تخلف باشگاه استقلال در به‌کارگیری بازیکن خارجی در دیدار با این تیم گفت: طبق قانون این دیدار باید سه بر صفر به سود نساجی اعلام شود.
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری آمل از تصویب طرح جدید بازآفرینی شهر آمل در کمیسیون ماده 5 و ابلاغ آن توسط استانداری خبر داد.
مجیدی کیا رئیس شورا، توکلی عضو شورای شهر، مهندس داودی شهردار آمل و معاونین شهردار در دوشنبه های مردمی با حضور در مسجد فاطمه زهرا واقع در ولایت ۳۶ پای درد و دل و درخواستهای مردم محل نشستند.
تیم کشتی فرنگی فولادین ذوب آمل در دومین دیدار از دور برگشت گروه الف رقابت‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور تیم میزبان را از پیش رو برداشت و صعودش به مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور را قطعی کرد.
طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۶۸ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۳۷۹ نفر رسید.
دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور در گروه (د) به میزبانی تیم فولادین ذوب در شهرستان آمل آغاز شد.
سخنگوی مرکز فوریت های پیش بیمارستانی مازندران گفت: برخورد یک دستگاه مینی بوس و پراید در نکا ۱۲ مصدوم برجای گذاشته است.