قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت: اقدامات قابل قبول دولت یازدهم در دوران پذیرش مسئولیت بیانگر آن است که حجت الاسلام روحانی بهترین گزینه برای دوره دوازدهم برای ادامه برنامه های موفق دولت تدبیر وامید بوده است
نوشیدن یک لیوان آب به جای نوشابه های شیرین قندی حداقل یکبار در روز می تواند ریسک چاقی را کاهش دهد.

رئیس اداره تشخیص جرایم سایبری؛

  • 1396/03/03 07:45:51
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان
رئیس اداره تشخیص جرایم سایبری پلیس فتا ناجا، گفت: افزایش فالوور به بهانه سرقت اطلاعات شگرد جدید مجرمان سایبری در فضای مجازی است.
در برکه Pymatuning در پنسیلوانیا زمانی یک باتلاق بسیار بزرگ بود. رودخانه شنانگو در این باتلاق باستانی جریان داشت اما وقتی یک سیل ویلانگر در سال 1913 روستاها راخراب کرد نیاز به کنترل رودخانه حس شد. در سال 1934 سد و مخزن برای حفظ آب رودخانه از ورود به باتلاق و تنظیم جریان آب رودخانه ساخته شد. یک کاسه سرریز بتنی هم ساخته شد تا به تنظیم مستقل مخزن بالایی کمک کند.
لخته های خون یا آن چه در پزشکی به ترومبوز سیاهرگی عمقی (DVT ) ارجاع می شود، لخته هایی هستند که در سیاهرگ های لگن، ساق پا، ران یا دیگر مناطق بدن تشکیل شده و جریان خون را مسدود می کنند.
الهام مقدس بانوی 23 آملی و خواهر زاده شهید حمید قاسمی با اهدای اعضایش حیاتی دوباره به بیماران بخشید.

نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر تهران اعلام شد؛

  • 1396/03/02 08:08:54
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان
ستاد انتخابات شهرستان تهران جدیدترین نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران را اعلام کرد.
سرمربی و مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران برای لیگ برتر هفدهم انتخاب شدند.
با انتشار لیست میزان آرای تفکیکی شورای شهر تهران مشخص شده درست در جایی که داماد احمدی نزاد ، رئیس جمهور پیشین در لیست تعداد آرا قرار دارد و با 1549 رای در رده 315 قرار گرفته است.
مهندس نریمان رئیس ستاد دکتر روحانی با صدور پیامی از حضور پرشور مردم مازندران در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری قدر دانی کرد.
