فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه در گذشته تعداد ۳۶۰ بیمار را در بیمارستان‌های آمل طی مدت زمان محدود بستری کردیم، گفت: پیش‌بینی می‌شود تعداد ظرفیت تخت‌های بیمارستانی آمل برای اختصاص به بیماران کرونای ۵۰۰ تخت باشد که با افزایش تعداد بیماران با مشکل فراوان روبرو می‌شویم.

سید جعفر رسولی در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا این شهرستان اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌های ابلاغ شده با دستور ستاد کرونای مازندران دستورالعمل‌ها با دقت اجرایی شده است.

وی افزود: با اعلام وضعیت قرمز در بسیاری از شهرها بسیاری از شهروندان عروسی‌ها و جشن‌ها را از تالارها به باغ‌ها و شهرهای همجوار می‌برند هر چند باید بدانند این کار هم بسیار خطرآفرین است و باید با مدیریت لازم از این اقدامات ممانعت شود.

فرماندار آمل  با اشاره به اینکه طی روزهای گذشته بسیاری از بیماران در مجالس عروسی شرکت داشتند، تصریح کرد: با اعلام محدودیت و وضعیت قرمز در شهرستان‌های نور و محمودآباد برخی از مشکلات موجود رفع می‌شود.

فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه در گذشته تعداد ۳۶۰ بیمار را در بیمارستان‌های آمل طی مدت زمان محدود بستری کردیم، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تعداد ظرفیت تخت‌های بیمارستانی آمل برای اختصاص به بیماران کرونای ۵۰۰ تخت باشد که با افزایش تعداد بیماران با مشکل فراوان روبرو می‌شویم.

این مسؤول با اشاره به تعطیلی