حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان برای افتتاح برخی پروژه ها در مازندران وارد فرودگاه دشت ناز ساری شد.

افتتاح ۴۳ پروژه عمرانی و تولیدی و کلنگ زنی ۱۲ طرح در مجموع با سرمایه گذاری سه هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان از جمله برنامه های رئیس جمهور در مازندران است. دیدار با نخبگان استان در غرب مازندران، افتتاح همزمان پروژه ها رد قالب ویدوکنفرانس در بندر امیرآباد از دیگر برنامه های سفر یک روزه روحانی به مازندران است.

رئیس جمهوری بمنظور افتتاح ۴۳ پروژه عمرانی و آغاز عملیات اجرایی ۱۲ طرح وارد مازندران شد و در این سفر ۱۰ وزیر و چهار معاون رئیس جمهور، رئیس جمهوری را در سفر به مازندران همراهی می‌کنند.

در این سفر واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حجتی، وزیر جهاد کشاورزی، آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، چیت چیان، وزیر نیرو، زنگنه، وزیر نفت، ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و هم چنین، احمدی، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، ابتکار، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و امیری، معاون امور مجلس رئیس جمهور، دکتر روحانی را همراهی می‌کنند.

مطالب مرتبط :
  1. مطبوعات مازندران ، زیر خط فقر !
  2. قبل‌از خريد ملك اين موارد را بخوانيد
  3. زبانزدهاي مازندراني
  4. بيانيه حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي-شعبه مازندران به مناسبت سوم خرداد
  5. پیش بینی وضع هوای مازندران در 48 ساعت آينده

دیدگاه

ارسال دیدگاه