رئیس ستاد انتخابات مازندران خبر داد:

  • 1396/01/26 14:10:26
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان

رئیس ستاد انتخابات مازندران از پايان رسيدگی صلاحیت داوطلبان شوراهای شهر و روستا در هیأت‌های اجرایی استان خبرداد.

علیرضا یونسی طی گفت‌وگویی با اشاره به ارجاع صورت جلسه رسیدگی صلاحیت داوطلبان به هیأت نظارت شهر و روستا، اظهار کرد: صورت‌جلسه رسیدگی صلاحیت داوطلبان به هیأت نظارت شهر و روستا ارجاع شد و آخرین بررسی‌ها در این مرحله از 25 تا 31 فروردین انجام می‌شود.
 

وی با بیان اینکه اول اردیبهشت هیأت نظارت شهرستان‌ها، نتیجه بررسی مرحله نخست را به هیأت‌های اجرایی شهرستان‌ها و بخش‌ها ارسال می‌کند، افزود: آن دسته از داوطلبانی که صلاحیت آنان رد شده از سوم تا 6 اردیبهشت فرصت دارند تا شکایت خود را برای بررسی مجدد در مراجع بالاتر هیأت نظارت ارسال کنند.
 

به گفته رئیس ستاد انتخابات مازندران، هیأت نظارت هم از هفت اردیبهشت تا 16 اردیبهشت آخرین بررسی رسیدگی صلاحیت داوطلبان را انجام می‌دهد و هیأت نظارت شهرستان و بخش 18 تا 21 اردیبهشت اسامی داوطلبانی که تأیید صلاحیت شده‌اند را در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام می‌کند.
 

یونسی با اشاره به اینکه داوطلبان تأیید صلاحیت شده از 21 تا 27 اردیبهشت یک هفته فرصت دارند تا به تبلیغات رسمی خود بپردازند، گفت: تبلیغات نامزدها 24 ساعت قبل از برگزاری انتخابات ممنوع است.
 

به گزارش بلاغ، انتخابات شوراهای اسلامی در 58 شهر و 2 هزار و 679 روستای مازندران برگزار می‌شود که چهار شهر دارای 9 کرسی، پنج شهر هفت کرسی و 42 شهر دیگر هم پنج عضو اصلی دارند و بیش از 7 هزار و 300 نفر نیز عضو شوراهای اسلامی روستاها هستند.

مطالب مرتبط :
  1. مطبوعات مازندران ، زیر خط فقر !
  2. زبانزدهاي مازندراني
  3. بيانيه حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي-شعبه مازندران به مناسبت سوم خرداد
  4. پیش بینی وضع هوای مازندران در 48 ساعت آينده
  5. 50 درصد از مردم مازندران کاربر اینترنت هستند

دیدگاه

ارسال دیدگاه