جلسه انتخابات کمیسیون ها و نمایندگان شورا ی شهر آمل در شهرداری و سازمان های وابسته با حضور کلیه اعضای شورا در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر آمل برگزار و نتایج آن مشخص شد .

جلسه انتخابات کمیسیون ها و نمایندگان شورا در شهرداری و سازمان های وابسته با حضور کلیه اعضای شورا در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر آمل برگزار و نتایج آن مشخص شد .

.

.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن قدردانی از حضور حداکثری اعضای شورا و با اشاره به آغاز به کار دوره ی پنجم شورا اظهار داشت : اعتقادم بر این است هدف بنده و کلیه اعضای شورا تلاش در راستای رفع مشکلات و رشد و توسعه همه جانبه شهر عزیزمان آمل خواهد بود و امیدوارم در این راه با وحدت رویه و همدلی اعضا و همراهی شهروندان فهیم آملی شهر عزیزمان آمل را به جایگاه واقعی اش برسانیم .

.

.

وی افزود : مردم به ما اعتماد کردند و ما باید با تصمیم گیری های خوب در صحن شورا جواب اعتماد مردم را بدهیم تا شهردار که مدیر اجرایی شهر می باشد آن را به مرحله اجرا درآورد .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه باید در این دوره سعی کنیم تا با صفا، صمیمیت و همدلی کارها را به پیش ببریم ادامه داد : مردم کارهای ما را زیر نظر دارند و ما که تابع قرآن و اسلام هستیم باید خدا را در نظر بگیریم تا خدای ناکرده شرمنده مردم و شهدا نشویم .

 

نتیجه انتخابات کمیسیون ها و نمایندگان شورا در شهرداری و سازمان های وابسته به شرح ذیل می باشد :

خزانه دار شورا : قاسم رسولی

سخنگوی شورا : خسرو ابراهیم زاده

منشی دوم شورا : قاسم رسولی

نماینده شورا در شورای شهرستان : دکتر فرزین محمودی پاتی

مسئول کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورا : محمد محمدی

مسئول کمیسیون طرح و برنامه ریزی و توسعه شهری : دکتر فرزین محمودی پاتی

مسئول کمیسیون فنی شورا : فرشید لیتکوهی

مسئول کمیسیون نظارت بهداشت و محیط زیست : محمد محمدی

مسئول کمیسیون اجتماعی و بانوان : غلامحسین شفیع زاده

 

نماینده شورا در سازمان ها ی وابسته به شهرداری :

سازمان فرهنگی و ورزشی : قاسم رسولی

سازمان آرامستان : مسعود تسلیمی

سازمان مدیریت پسماند : محمد محمدی

سازمان پارکها و فضای سبز : دکتر فرزین محمودی پاتی

سازمان عمران : فردوس قربانی

سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی : فرشید لیتکوهی

سازمان آتش نشانی : خسرو ابراهیم زاده

سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات : قاسم رسولی

 

نماینده شورا در کمیسیون ها :

نماینده اول در کمیسیون تقویم : خسرو ابراهیم زاده

نماینده دوم در کمیسیون تقویم : مسعود تسلیمی

کمیسیون تحویل : فرشید لیتکوهی

کمیسیون ماده صد اول : قاسم رسولی

کمیسیون ماده صد دوم : جهانگیر آذری

نماینده اول در کمیسیون بند ۲۰ : محمد محمدی

نماینده دوم در کمیسیون بند ۲۰ : فرشید لیتکوهی

نماینده اول در هیئت حل اختلاف : غلامحسین شفیع زاده

نماینده دوم در هیئت حل اختلاف : جهانگیر آذری

.

 

 

 

مطالب مرتبط :
  1. در پرونده شورای شهر بابل هنوز چیزی اثبات نشده
  2. محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران شد
  3. هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل مشخص شد
  4. برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستان زینب کبری آمل
  5. ناصری : عدم شناخت استاندار غیربومی به استان ضربه خواهد زد

دیدگاه

ارسال دیدگاه