مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل:

  • 1396/06/20 10:39:30
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان

 

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل گفت: آتش سوزی در کانال‌های ارتباطی مخزن و پمپ‌های سکوی سوخت گیری پمپ بنزین پهلوانزاده آمل با حضور به موقع آتش‌نشانان به طور کامل مهار شد.

علیرضا اکبری درباره حریق پمپ بنزین پهلوانزاده آمل گفت: ساعت 8 و 34 دقیقه صبح امروز گزارش حریق به سامانه 25 اطلاع داده شد که بلافاصله، سه دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام و در کمتر از 2 دقیقه نخستین خودرو به محل حریق رسید.


وی با اشاره به اینکه آتش نشانان هم‌زمان با اطفای حریق در نخستین اقدام نسبت به قطع برق، گاز و شیر اصلی مخزن بنزین اقدام کردند، افزود: آتش سوزی در کانال‌های ارتباطی مخزن و پمپ‌های سکوی سوخت گیری رخ داد که با استفاده از کف (فوم  سبک و سنگین ) شعله‌های آتش مهار و از گسترش آن جلوگیری شد.


 مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل اظهار کرد: خوشبختانه به سرنشینان و خودروهای در حال سوخت گیری آسیبی نرسید و با اقدام به موقع کارگران و مسئول جایگاه پمپ بنزین نسبت به تخلیه خودروها از جایگاه اقدام شد.


اکبری با بیان اینکه در این عملیات 5 دستگاه خودروی سبک و سنگین به همراه 14 آتش‌نشان حضور داشتند که با انجام اقدامات احتیاط و ایمنی، 45 دقیقه به طول انجامید، تصریح کرد: هرگونه اظهار نظر درباره علت علت اصلی حریق پمپ بنزین باید پس از بررسی دقیق و کارشناسی انجام شود.

مطالب مرتبط :
  1. سه هکتار جنگل آمل در آتش سوخت
  2. عکس/ لاشه سوخته پلنگ های بهشهر
  3. مشکل زباله آمل به مرز بحران رسید- اوقاف از دادن زمین برای حل این بحران جلوگیری کرد
  4. روایتی از دستگیری مفسد ۳۰ هزار میلیاردی
  5. دستور مستقیم احمدی نژاد برای واردات غیرقانونی بنزین در سال 88

دیدگاه

ارسال دیدگاه