در راستای تمرین دموکراسی و پرورش آینده سازان ایران مراسم انتخابات شورای دانش آموزی امروز صبح در مدرسه ی زینب کبری با حضور قاسم زاده معاونت آموزش و پرورش و تنی چند از مسؤولین برگزار گردید.

آمل نیوز-امروز چهارشنبه سوم آبان ماه مراسم انتخابات شورای دانش آموزی با حضور مسؤولین و سخنرانی کوتاه معاونت آموزش و پرورش شهرستان آقای قاسم زاده در مدرسه ی زینب کبری برگزار گردید.

گفتنی است از میان تمام مدارس  شهرستان این مدرسه با مدیریت خانم فاضلی در حالی که در حاشیه و نقطه ای محروم واقع شده انتخاب گشت تا نشان دهد رشد فرهنگی و علمی ارتباط چندانی با موقعیت طبقاتی ندارد و چنانچه از همین دانش آموزان در حاشیه اما توانا حمایت های لازمه صورت بگیرد نتایج بسیار مطلوبی خواهد داشت.این دانش آموزان با وجود این که محیط مدرسه نیاز به بازسازی و تعمیر دارد و همچنین میز و صندلی مناسبی هم ندارند همچنان به علم آموزی و الگو بودن ادامه می دهند و امید است با توجه بیشتر افراد خیر و مسؤولین موانع پیش رو هرچه سریع تر مرتفع گردد.

این مراسم با تلاوت قران کریم،نواختن سرود ملی و خیر مقدم سرکار خانم فاضلی همراه بود و در پایان با نواختن زنگ انتخابات و انداختن آرای دانش آموزان در صندوق به پایان رسید.تمرین دموکراسی و عدالت از سوی دانش آموزان بی شک با التفات عادلانه ی مسؤولین و نهادهای خیر به نتایج مورد نظر منتهی خواهد شد.

خبرنگار:علی خاکزاد

مطالب مرتبط :
  1. محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران شد
  2. هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل مشخص شد
  3. شورای شهر آمل نمایندگان خود را در کمیسیون های مختلف شناخت
  4. نامه وزیر خارجه آمریکا به مسعود بارزانی 48 ساعت قبل از برگزاری رفراندوم
  5. تغییر نظام انتخاباتی نیاز به همه‌پرسی دارد

دیدگاه

ارسال دیدگاه