تیم والیبال کاله مازندران با شکست میهمان مدعی خود تیم شهرداری ارومیه در هفته هفتم مسابقات لیگ برتروالیبال باشگاه های کشور، با اختلاف امتیاز جایگاه پنجمی خود را در جدول رده بندی این مسابقات حفظ کرد.

دیدار 2 تیم کاله مازندران و شهرداری ارومیه عصرچهارشنبه در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار شد وطی آن کاله ای ها با نتیجه 3 بریک میهمان مدعی خود را با شکست بدرقه کردند.
شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران در این دیدار وبا حمایت بیش از یک هزار و500 تماشاگر آملی بازی را طوفانی آغاز کردند و با دفاع خوب روی تور وسرویس های هدفمند ست نخست را با نتیجه( 25 بر 23 )پیروز شدند.
بازیکنان تیم میهمان که برای جا نماندن از جمع مدعیان برای کسب 3 امتیاز حساس برابر کاله درآمل حساب ویژه ای باز کرده بودند، ست دوم را پا به پای میزبان پیش رفتند وبا تجربه بازیکنان خود درنهایت ست دوم را با نتیجه نزدیک(26 بر 24 )پیروز از زمین خارج شدند.
در ادامه کاله ای ها با حمایت تماشاگران آملی واعتماد به نفس بالا و زدن سرویس های هدفدار ست های سوم وچهارم را با امتیازهای( 31 بر 29 ) و( 25 بر 19 )حریف مدعی خود را شکست دادند وچهارمین پیروزی متوالی خود را در خانه جشن گرفتند.
تیم کاله مازندران با این پیروزی خانگی 12 امتیازی شد وبا یک بازی کمتر وهم امتیاز با تیم پیکان در رده پنجم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.
تیم شهرداری ارومیه هم با قبول چهارمین شکست این فصل خود برابر کاله مازندران با 9 امتیاز درمکان ششم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.
** سارویه ساری همچنان روی نوار ناکامی
در نخستین دیدار این هفته تیم سارویه ساری در تهران میهمان تیم پرافتخار پیکان بود وبا نمایش بازی ضعیف متحمل پنجمین شکست این فصل خود در بیرون از خانه شد.
شاگردان بهزاد محمودی درتیم سارویه ساری دراین دیدار با نتیجه 3برصفر برابر پیکان نتیجه را واگذار کردند و با 7 امتیاز اندوخته خود درمکان دهم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

مطالب مرتبط :
  1. تساوی با ارزش نساجی برابر استقلال
  2. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  3. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  4. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  5. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت

دیدگاه

ارسال دیدگاه