پنج طرح زیربنایی و خدماتی شهرداری آمل با بیش از 100میلیارد ریال اعتبار عصر شنبه همزمان با دهه مبارک فجر با حضور نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

این طرح ها شامل، یک بلوار جدید درون شهری به طول یکهزار و200 متر ، سه پارک محله به مساحت بیش از 11هزار مترمربع و ساختمان آرامستان و تطهیر اجساد بهشت امامزاده عبدالله بود.
نماینده مردم آمل در مجلس در این مراسم گفت : با وجود تنگناهای مالی کشور که شهرداری ها نیز با رکود کاملی مواجه بودند، اجرای پروژه های زیربنایی شهری و ریسک کردن در این وضعیت ستودنی است.
عزت الله یوسفیان ملا افزود : واگذاری زمین مربوط به ساخت کارخانه زباله سوز پس از چندین جلسه با سازمان اوقاف و امور خیریه به شهرداری نهایی شده و این انتظار وجود دارد که با فراخوانی که شهرداری از سرمایه گذاری برای ساخت این کارخانه منتشر کرده در سال97 شاهد اجرایی شدن آن باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم از تصویب برخی طرح های رفاهی و خدماتی برای اجرای در سال 97 خبر داد و گفت که ادامه تکمیل بلوار ولایت جنوبی از جمله آن است که تاکنون 55 درصد املاک واقع در مسیر تملک شده و سال آینده اجرا می شود.
غلامحسین شفیع زاده افزود : ساماندهی بستر و حریم رودخانه هراز که از مسیر مرکز شهر آمل عبور می کند ، برای سرمایه گذاری در خصوص ساخت مجموعه های تفریحی و فرهنگی در مسیر حدود 8 کیلومتری این روردخانه با همکاری شرکت آب منطقه ای مازندران اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه مقدمات ادارای برای ساخت کشتارگاه صنعتی با واگذاری سه ونیم هکتار زمین به شهرداری آمل انجام شده و مجوزهای لازم نیز از اداره کل دامپزشکی مازندران گرفته شده است ، گفت : ساخت این کشتارگاه صنعتی به ارزش 30 میلیارد ریال در سال 97 آغاز می شود.
رییس شورای اسلامی شهر آمل در خصوص اینکه تعریض باقیمانده بلوار امام رضا (ع) این شهر به طور جدی تر پیگیری وعملیاتی خواهد شد، گفت : امسال حدود 10 میلیارد تومان صرف خرید چند باب مغازه درمسیر تعریض شده است.

مطالب مرتبط :
  1. ویژه برنامه های شهرداری آمل در ایام محرم
  2. رقم تخلفات احمدی نژاد در شهرداری تهران 300میلیارد تومان بوده نه 32میلیارد
  3. وزیر سابق مازنی به شهرداری تهران پیوست
  4. کاله مازندران پیروز بازی برابر تیم والیبال شهرداری ارومیه
  5. خانه خبرنگاران در ساری افتتاح شد

دیدگاه

ارسال دیدگاه