بخشدارامامزاده عبداله ازتوابع شهرستان آمل، گزارش های منتشرشده در برخی شبکه های اجتماعی مربوط به سقوط یک شی ناشناس همراه با آتش و دود در منطقه کوهستانی چلاو را تکذیب کرد.

یحیی عسگری پور گفت: ساعت 6 و 30 صبح امروز، دیده شدن یک شی نورانی در حال سقوط در منطقه کوهستانی چلاو در جاده هراز آمل گزارش شد.
وی افزود: بلافاصله پس از اعلام این خبر، نیروهای امدادی و کارشناسان آتش نشانی برای بررسی وضعیت و صحت این خبر به منطقه اعزام شدند.
بخشدارامامزاده عبداله آمل ادامه داد: خبر سقوط شئ ناشناس در منطقه هنوز تایید نشد و گفته ها بر اساس دیده های چند فرد عبوری بوده است.
عسگری پور اضافه کرد: شنیده ها از رخداد حادثه ای در منطقه ای میان 2 روستای کوهستانی ' فیلبند و تیار ' واقع دردهستان بخش امامزاده عبدالله آمل حکایت دارد .
وی ادامه داد: اکیپ اعزامی تا لحظه مخابره خبر با رصد و بررسی محل مورد نظر، هیچ چیز مشکوکی را مشاهده نکرده و خبرهای منتشر شده در حد یک شنیده ی غیر موثق بوده و تا این لحظه تایید نمی شود.
بخشدار امام زاده عبدالله آمل یادآورشد: برای صحت این خبر از طریق نهادهای نظامی ، امنیتی ، دهیاران و معتمدین محل احتمال سقوط پیگیری شد و آنان نیز موردی را مشاهده یا تایید نکردند.

مطالب مرتبط :
  1. برگزاری جلسه کمیته تسهیلگران آمل با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی
  2. سقوط پاراموتور در سرخرود موجب مرگ خلبان شد
  3. تصادف و سقوط عوامل اصلی ضربه مغزی در ایران است
  4. سقوط پدر و دختر در رودخانه هراز
  5. سرپرستان فرمانداری ۳ شهرستان مازندران منصوب شدند

دیدگاه

ارسال دیدگاه