با انتقاد از عملکرد شهردار سابق ؛

  • 1397/02/19 09:52:36
  • چاپ
  • ایمیل به دوستان

 یکی از اعضای شورای شهر بابل در نامه‌ای به رئیس و دیگر اعضای شورای اسلامی این شهر نسبت به سخنان امام جمعه بابل در خطبه‌های نمازجمعه هفتم اردیبهشت ماه درباره عملکرد شورای دوره پنجم بابل اعتراض کرد.....

مهدی علیجان‌زاده کاشی در این نامه ضمن دفاع ازعملکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر بابل، نوشت: آنچه که از تریبون نمازجمعه در هفته قبل رصد و به گوشم رسید واقعا از شنیدن آن آزرده خاطر شدم چون این سخنان از سوی کسی بیان شد که به‌عنوان پدر معنوی شهر لقب گرفتند.

عضو شورای اسلامی شهر بابل در ادامه این نامه ضمن گلایه از امام جمعه محبوب بابل، نوشت:

آیا امام جمعه محترم می تواند مواردی از تبانی و خیانت این دوره شورای شهر را که از طریق تریبون نمازجمعه اعلام نمودند را به‌صورت مستند برای تنویر افکار عمومی ارائه دهند؟

مهدی کاشی ادامه داد: امام جمعه محترم قبل از اعلام از طریق تریبون نمازجمعه، آیا بهتر نبود ابتدا گمان‌ها و ظن خود را در باره عملکرد شورای شهر با ریاست و اعضای شهر مطرح و در جهت حل آن تلاش می کردند و اگر نتیجه‌ای حاصل نمی‌شد آن‌وقت از تریبون نمازجمعه اعلام می کردند؟

وی همچنین با گریزی از عملکرد شهردار سابق بابل خطاب به حجت‌السلام روحانی گفت: بارها در دوران شهردار قبل با عنایت به گزارش تخلفات وی از سوی بازرسی، تریبون را در اختیار ایشان قرار دادید. آیا آن گزارش‌ها برای شما ظن و گمان تخلف در مورد ایشان ایجاد نکرد که لااقل تذکر به ایشان بدهید؟

 

 

 

مطالب مرتبط :
  1. خودسوزی مرد ۳۵ ساله در بابل
  2. در پرونده شورای شهر بابل هنوز چیزی اثبات نشده
  3. محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران شد
  4. هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل مشخص شد
  5. شورای شهر آمل نمایندگان خود را در کمیسیون های مختلف شناخت

دیدگاه

ارسال دیدگاه