مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با اشاره به برگزاری جشن رمضان ۱۸ شب در مرکز استان و شهرستان‌ها گفت: این جشن با همکاری سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل استان باهدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری برگزار می‌شود.

رضا نوروزی جعفری افزود: طرح مفتاح الجنه همانند سال های گذشته در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود و مسئولان و خیران، با حضور در منزل مددجویان، از نزدیک در جریان مشکلات آن‌ها قرارگرفته و برای رفع آن اقدام می‌کنند.
وی گفت: این نهاد در بخش‌های حمایتی و اجتماعی با رویکرد توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری، افزایش مشارکت‌های مردمی برنامه‌های مختلفی در ماه مبارک رمضان اجرا می‌کند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با اشاره به اینکه ۲۰۰ هزار کیسه همیان مولا بین اصناف و بازاریان باهدف کمک به نیازمندان توزیع می‌شود، افزود: حامی یابی برای خانواده‌های محسنین وایتام،جمع‌آوری کمک برای آزادی زندانیان آبرومند، جمع‌آوری فطریه و کفاره، از دیگر برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان است.
نوروزی با تقدیر از همکاری و همراهی مردم خیر ونوعدوست مازندران، افزود:مردم نیک‌اندیش استان می‌توانند کمک های نقدی خود را با شماره گیری #۱*۷*۳*۰۱۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: مازندرانی‌های نیکوکار پارسال هشت میلیارد تومان به مددجویان زیر پوشش این نهاد کمک کردند

مطالب مرتبط :
  1. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  2. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  3. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  4. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت
  5. جاری شدن سیل در خیابان های پنج شهر مازندران

دیدگاه

ارسال دیدگاه