سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به این که حداقل ۶ امتیاز بابت اشتباهات داوری از دست داده‌ایم،گفت: کار سختی مقابل نفت مسجدسلیمان داریم.

جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار کرد:در فیلم، بازی‌های تیم نفت مسجدسلیمان را دیده‌ام و شناخت کافی از این تیم داریم.

وی افزود: می‌دانیم که کار سختی در بازی فردا خواهیم داشت، تیم مسجدسلیمان تیمی قابل احترام است، اما ما در بازی برابر این تیم برای پیروزی تلاش می‌کنیم و امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.

نکونام با اشاره به این که برای این دیدار محرومی که نداریم، اما امید سینگ در بازی قبلی مصدوم شد، خاطرنشان کرد: امیدوارم هر تیمی که لیاقت داشته باشد، پیروز شود؛ ما هم شاهد روند رو به رشد تیم نساجی هستیم، اما اشتباهات داوری دست ما نیست.

 

*کسی جرات ندارد به فغانی اعتراض کند

عبدالله ویسی  سرمربی تمیم نفت مسجد سلیمان نیز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی اظهار کرد: نساجی در زمین خودش بسیار قدرتمند است، این تیم هواداران پرشوری دارد و بازی کردن مقابل این هواداران سخت است.

وی افزود:ما برای بازی فردا آماده‌ایم و بچه‌ها را برای بازی فردا به خوبی آماده کرده‌ایم.

ویسی با اشاره به این که کسی جرات ندارد به فغانی اعتراض کند،تصریح کرد: ما کارمان را خوب انجام می‌دهیم، امیدواریم فردا روز ما باشد و بتوانیم سه امتیاز را در زمین نساجی کسب کنیم.

مطالب مرتبط :
  1. به خاطر اینکه گفتم داوری محترمانه باشد جریمه شدم
  2. مصاف سبزجامه‌گان کاله مقابل خودروسازان سایپا در سالن 2 هزار نفری آمل
  3. روحانی قانون مقابله با نقض حقوق بشر را ابلاغ کرد
  4. تغییرات زیادی برای نیم فصل دوم نداریم
  5. شکست قهرمانانه ایران مقابل اسپانیا

دیدگاه

ارسال دیدگاه