رئیس پلیس راهور مازندران خبر داد

رئیس پلیس راهور مازندران گفت: ۸۸۶ فقره تصادف جرحی در نقاط حادثه خیز درون شهری در استان رخ داد.

سرهنگ مهدی باقری یکشنبه در جلسه ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی اظهار کرد: در حوزه درون شهری نقاط حادثه خیز در استان شناسایی شد و فقط در این نقاط امسال ۴۰ نفر فوت شد و ۸۸۶ فقره تصادف جرحی نیز به وقوع پیوست.

وی خواهان برپایی منظم شورای ترافیک در مناطق مختلف و شهرستان های استان شد و گفت: ما برابر کسانی که قربانی تصادف می شوند مسئول هستیم و باید فضایی مهیا شود تا مردم از خدمات و گردشگری بهره مند شوند.

سرهنگ باقری با اشاره به ورود شمار زیادی از مسافران در ایام سال به مازندران یادآور شد: در حوزه درون شهری امسال ۱۲۹ نفر براثر تصادف فوت کردند و بیش از دو هزار و ۲۰۰ نفر نیز در تصادفات مصدوم شدند.

رئیس پلیس راهور مازندران با اشاره به اینکه امسال شاهد افزایش ۱۲ درصدی میزان سفرها بوده ایم افزود: اگر نتوانیم از ظرفیت های مدیریتی بهره مند شویم شاهد افزایش شمار تصادفات خواهیم بود.

وی ادامه داد: در ۱۰ ماهه امسال ۵۲ درصد تصادفات در حوزه درون شهری مربوط به عابران پیاده بوده است و لازمه جلوگیری از تصادفات فوتی و جرحی، توجه خط کشی ها و مقررات است.

وی تصادفات موتورسیکلت ها را بیشترین شمارتصادفات در استان برشمرد و خواستار راه اندازی چراغ های راهنمایی و رانندگی، اجرای خط کشی های طولی و عرضی، نصب تابلوهای هدایت رانندگان شد.

مطالب مرتبط :
  1. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  2. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  3. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  4. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت
  5. جاری شدن سیل در خیابان های پنج شهر مازندران

دیدگاه

ارسال دیدگاه