فردا با حضور وزیر ورزش و جوانان ؛

شهردار آمل گفت: مجتمع فرهنگی ورزشی شهدای پایین بازار شهرداری آمل پنجشنبه 2 اسفند ماه 97، با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود .

احمد امیرسلیمانی با اشاره به اینکه کلنگ این سالن 20 اردیبهشت 97 با حضور وزیر ورزش و جوانان به زمین زده شده بود افزود: این مجتمع به مساحت تقریبی 800 متر مربع بااسکلت فلزی ، ساختمان اداری و سالن بدنسازی، اتاق مدیریت، سرویس بهداشتی و حمام در دو طبقه و به مساحت 360 متر مربع با هزینه ی تملک و ساخت به مبلغ 40 میلیارد ریال 9 ماهه احداث شد .

امیرسلیمانی با اشاره به اینکه 12میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار این پروژه از طریق پیگیری نماینده محترم مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و پیگیری های فرماندار ویژه آمل تامین شد، اظهار داشت : از همکاری خوب آقای دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم شریف آمل در مجلس شورای اسلامی ، پیگیری آقای رسولی معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان و همدلی اعضای محترم شورای اسلامی شهر آمل و پرسنل خدوم شهرداری که در پیشبرد این پروژه تلاش مضاعف و شبانه روزی داشتند تشکر و قدردانی می کنم .

گفتنی است ؛ مجتمع فرهنگی  ورزشی شهدای پایین بازار شهرداری آمل در خیابان شهید بهشتی ، اندیشه 19 ، جنب مسجد هدایت (حاج علی کوچک ) واقع شده است .

مطالب مرتبط :
  1. فعالیت‌های فرهنگی و هنری به بخش خصوصی واگذار می‌شود
  2. ویژه برنامه های شهرداری آمل در ایام محرم
  3. آغاز همکاری خانه ی روشنان و مجموعه ی فرهنگی کاسپین پارت
  4. رقم تخلفات احمدی نژاد در شهرداری تهران 300میلیارد تومان بوده نه 32میلیارد
  5. وزیر سابق مازنی به شهرداری تهران پیوست

دیدگاه

ارسال دیدگاه