پیکر شهید مدافع حرم «سیدجواد اسدی» که در خان‌طومان سوریه به‌شهادت رسیده بود پس از 3سال فراق از وطن شناسایی و برای تشییع و تدفین به کشور منتقل شده است.

پیکر شهید مدافع حرم سید جواد اسدی که روزهای گذشته شناسایی و به کشور منتقل شده است، طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری مراسم وداع و تشییع پیکر این شهید والامقام برگزار و در روستای امره ساری تدفین می‌شود.

مراسم شب وداع با شهید مدافع حرم سیدجواد اسدی شنبه 25 اسفندماه همراه با نماز مغرب و عشاء در حسینیه عاشقان کربلای ساری و مراسم تشییع این شهید والامقام نیز یکشنبه 26 اسفندماه ساعت 8 و 30 دقیقه صبح از آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) تا میدان شهدا سپس به‌سمت زادگاهش روستای امره برگزار می‌شود.

شهید سیدجواد اسدی شانزدهم اردیبهشت سال 1395 به همراه 12 همرزمش در منطقه خان‌طومان سوریه به‌دست گروه تروریستی تکفیری داعش به شهادت رسیده بود که پس از سه سال پیکر پاکش به کشور منتقل شده است.

چندی پیش به‌مناسبت شناسایی پیکر شهید مدافع حرم سید جواد اسدی گفت‌وگویی با حدیثه نوبخت همسر شهید سید جواد اسدی با عنوان « خشت خشت خانه‌ام هنوز عطر "سید" را می‌دهد » انجام داده است که می‌توانید آن را بخوانید.

مطالب مرتبط :
  1. افزایش مجدد حقوق‌کارکنان دولت چه زمانی انجام می‌شود؟
  2. حمله تروریستی در رژه نیروهای مسلح در اهواز / 24 شهید و 53 مجروح
  3. مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی جان خود را از دست دادند+ تصاویر
  4. تشییع پیکر مرحوم نوربخش در تهران
  5. «محسنی بندپی» سرپرست سازمان تامین اجتماعی شد

دیدگاه

ارسال دیدگاه