رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل خبر داد

رئیس شبکه بهداشت ودرمان آمل، از معدوم کردن بیش از ۳۷۰۰ کیلوگرم انواع سوسیس و کالباس غیربهداشتی و آلوده غیرقابل مصرف در یکی از واحدهای تولید این شهرستان خبر داد.

فرامرز اکبری اظهار داشت: در بازرسی که توسط واحد نظارت مواد غذایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل از یک شرکت تولید مواد غذایی در این شهرستان انجام شد، مقدار ۳۷۰۰ کیلوگرم انواع سوسیس کالباس به علت بسته بندی نامناسب و پارگی پوشش بسته‌ها و همچنین تاریخ گذشته شناسایی و توقیف شد.

وی افزود: مواد غذایی کشف شده توقیف و به انبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان منتقل شد و مدیر این واحد تولیدی با تشکیل پرونده تنظیمی به دستگاه قضائی معرفی شد.

اکبری، با بیان اینکه مواد تاریخ مصرف گذشته کشف شده به دلیل قرار گرفتن در پوشش‌های کارتن و یا سلفون، وضعیت ظاهری عادی دارند، از شهروندان خواست هنگام خرید، با دقت تاریخ مصرف اینگونه کالاها را کنترل کنند.

پلمب واحد غیرمجاز فروش دارو

رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل همچنین از پلمب یک واحد عرضه و فروش داروهای غیرمجاز و داروهای دارای مخدر با حکم مرجع قضائی خبر داد و اضافه کرد، این واحد عرضه دارویی پلمب واز فعالیت آن نیز جلوگیری شد.

کبری یادآورشد: کارشناسان این واحد در تمام ساعات شبانه روز آماده رسیدگی به شکایات مردمی هستند و شهروندان می‌توانند شکایات بهداشتی خود را به شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعلام کنند.

مطالب مرتبط :
  1. سونامی سرطان در مازندران و دغدغه سدسازی مسئولان!
  2. توسعه کشاورزی مازندران با شیرین‌سازی آب دریای خزر؟
  3. همسان سازی تابلوهای معرف کاربری با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است
  4. آب شرب مازندرانی‌ها آلوده به شیرابه‌ خطرناک زباله است!
  5. افشاگری یک نماینده از مافیای پیچیده خودروسازی

دیدگاه

ارسال دیدگاه