فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری مدیر یکی از مؤسسه‌های کاریابی با ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان بهشهر خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی با اشاره به کشف کلاهبرداری ۲۰ میلیاردی یک مؤسسه کاریابی در بهشهر اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس در شهرستان بهشهر، مبنی بر کلاهبرداری یکی از مؤسسات کاریابی از آنان، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی و مأموران پلیس امنیت عمومی آن شهرستان با بررسی‌های همه جانبه متهم را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی، تصریح کرد: مأموران با هماهنگی قضائی، متهم که با اجاره یک دفتر در سطح شهرستان بهشهر فعالیت می‌کرد وی را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: مأموران در ادامه تحقیقات و بازجویی از متهم دریافتند، این فرد با بکارگیری افرادی در سایر استان‌های کشور از جمله استان‌های "فارس و گلستان" به بهانه تأمین شغل برای مراجعان با دریافت اصل مدارک شناسایی اقدام به افتتاح حساب جاری و دریافت دسته چک بانکی با نام و عنوان آنان از بانک‌ها می‌کرد.

میرفیضی با بیان این که متهم با استفاده از این چک‌ها که با عناوین مشتریان خود در اختیار داشت، اقدام به خرید کالا از بازار می‌کرد، گفت: این فرد جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای تاکنون به ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از مردم و افراد جویای کار اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری ۱۸ نفر از همدستان متهم در این پرونده خبر داد و اظهار داشت: تحقیقات پلیس برای شناسایی مالباختگان و دستگیری دیگر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.

سردار میرفیضی در خاتمه با بیان این که کلاهبرداران و افراد فرصت طلب معمولاً با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بیانی فوق العاده طعمه‌های خود را انتخاب می‌کنند، به مردم توصیه کرد: برای پیشگیری از سو استفاده افراد فرصت طلب و سودجو از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند.

مطالب مرتبط :
  1. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  2. اعتبار ۱۰ میلیاردی تعریض جاده آمل به چمستان
  3. قهرمانی «بهشهر» قهرمان در رقابت های گلبال جام شهدای ششم بهمن آمل
  4. دستگیری کارمند یکی از بانک‌های مازندران به اتهام اختلاس چند میلیاردی
  5. محتکر میلیاردی آجیل شب عید در مازندران دستگیر شد

دیدگاه

ارسال دیدگاه