رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف 17 کیلو گرم تریاک و انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان آمل خبر داد.

علیرضا ثقفی، گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران اجرایی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان آمل با خبر شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، تیم عملیاتی متشکل از ماموران اجرایی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان آمل در یک عملیات غافلگیرانه خودروی متهمان را در حین انتقال مواد مخدر در یکی از محورهای این شهرستان متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران خاطرنشان کرد: ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر و در بازرسی از خودروی آنان 17 کیلو و 700 گرم تریاک کشف کردند.

این مسؤول با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: مواد مخدر یک عامل مهم برای به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشری است و ره آورد آن تزلزل خانواده‌ها، نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می‌شود.

ثقفی اعتیاد را منشا بسیاری از جرائم دانست و ادامه داد: جرائم متاثر از اعتیاد از قبیل سرقت، سرقت مسلحانه، طلاق، خودکشی، افسردگی و سرخوردگی، فروپاشی خانواده‌ها تنها بخشی از پیامدهای این پدیده شوم است.

وی از شهروندان خواست: برای رسیدن به جامعه‌ای آرمانی و جلوگیری از هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

مطالب مرتبط :
  1. 5 تن چوب جنگلی قاچاق در محور ساری به دامغان کشف شد
  2. ۶۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در مازندران کشف شد
  3. طرح چهاربانده کردن محور وليسده به کلوده با اعتباري بالغ بر دو ونيم ميليارد تومان
  4. صدور رای پرونده اعضای باند قتل‌های سریالی گلستان و مازندران+عکس
  5. انهدام باند حرفه‌ای تهیه و توزیع مشروبات الکلی در آمل

دیدگاه

ارسال دیدگاه