مدیر برنامه‌های افشین قطبی مذاکره این مربی با پرسپولیس را تکذیب کرد.

با فرا رسیدن فصل نقل و انتقالات اخبار و حواشی بسیار زیادی در فضای مجازی رسانه‌ای مطرح شده و هر روز شایعه‌ای در مورد یک مربی یا بازیکن شنیده می‌شود. در همین راستا شایعاتی مبنی بر مذاکره باشگاه پرسپولیس از طریق محسن خلیلی با افشین قطبی مطرح شده بود.

مهدی حاج‌باقر مدیر برنامه‌های افشین قطبی گفت: نمی‌دانم چرا این حواشی را مطرح می‌کنند و برخی چه اهدافی دارند. افشین قطبی اصلاً در ایران نیست و هیچ صحبت یا مذاکره‌ای با مسئولان باشگاه پرسپولیس و محسن خلیلی نداشته است. متأسفانه این شایعات در شرایط مختلف مطرح می‌شود که به هیچ وجه صحت ندارد و تنها هدف آن ایجاد حاشیه است. قطبی در حال حاضر در ایران حضور ندارد و هیچ صحبتی در این رابطه مطرح نشده است.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افشین قطبی قلبا پرسپولیسی است، اما هیچ مذاکره‌ای چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی برای حضور او در پرسپولیس انجام نشده است. افشین قطبی این روزها آمریکا است و برانکو هم با پرسپولیس قرارداد دارد و هیچ صحبتی برای حضور او در پرسپولیس نشده است.

مطالب مرتبط :
  1. بازی نساجی و پرسپولیس به تعویق افتاد
  2. علیرضا فغانی دیدار نساجی و پرسپولیس را سوت می‌زند
  3. قبلاً هم اعلام کردیم که امکان دفاعی کشور قابل مذاکره و چانه زدن نیست
  4. سقوط شئ ناشناس در شهرستان آمل تکذیب شد
  5. پرسپولیس با صدرنشینی سال را تمام کرد

دیدگاه

ارسال دیدگاه