سید یونس حسینی‌ عالمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران در صفحه اینستاگرامی خود با به اشتراک‌گذاری فیلم حمله با سنگ به خرس قهوه‌ای به این اقدام بی‌رحمانه واکنش نشان داد.

تلف شدن یک قلاده خرس قهوه‌ای 2ساله در سوادکوه که این روزها حاشیه‌های زیادی به همراه داشت مورد توجه مردم و دوستداران محیط زیست قرار گرفت و فعالان مجازی در صفحات مختلف شبکه‌های اجتماعی خواستار برخورد قانونی و در نظر گرفتن اشد مجازات برای افراد متخلف که بی‌رحمانه این خرس را مورد ضرب و شتم قرار دادند، شدند.

سید یونس حسینی‌عالمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران در صفحه اینستاگرامی خود با به اشتراک‌گذاری فیلم حمله با سنگ به خرس قهوه‌ای نوشت: نمی‌دانم اسم این رفتار را چه چیزی می‌شود گذاشت. این رفتار از چه چیزی حکایت دارد اما عمیقا از رفتار بشر با موجودی بی دفاع و بی آزار و مفید برای انسان متاسفم؛ همه باید کمک کنند جلوی تکرار این رفتار غیرانسانی گرفته شود.

کاربران مختلف اینستاگرام زیر پست دادستان مرکز مازندران با گذاشتن کامنت‌هایی ضمن اظهار تاسف از این اقدام غیرانسانی خواستار در نظر گرفتن اشد مجازات، برخورد شدید و قاطع دستگاه قضائی به خاطیان این اقدام بی‌رحمانه شدند.

یکی از کاربران در کامنتی از سیدیونس حسینی‌عالمی خواستار شناسایی و تجلیل از زن فداکار و مهربان که در تلاش برای جلوگیری از این اقدام زشت بود شد که دادستان مرکز استان در پاسخ به این نظر گفت: به محیط زیست ابلاغ می‌شود تا این وظیفه را انجام دهند.

مطالب مرتبط :
  1. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  2. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  3. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  4. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت
  5. جاری شدن سیل در خیابان های پنج شهر مازندران

دیدگاه

ارسال دیدگاه