نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ارتقا توانمندی ایران در عرصه‌های بین المللی گفت: صداقت و حقانیت ایران در انهدام پهپاد آمریکایی اثبات شد.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا با اشاره به ‌سرنگونی پهپاد آمریکایی از سوی سپاه ‌اظهار داشت: با این اقدام ارزنده ‌سپاه حقانیت و صداقت جمهوری اسلامی برای دنیا و آمریکا ثابت شد.

‌وی با بیان اینکه ‌جمهوری اسلامی اهل تعارف و دروغ نیست، افزود:‌ جمهوری اسلامی یک پهپاد ‌پیشرفته ‌دنیا را که ‌می‌توانست تمام حملات زمین به زمین و دریا به دریا را در نظر بگیرد و به راحتی ‌با موشک‌‌ ساقط کند.

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه ‌جمهوری اسلامی ایران دست خالی نیست، تصریح کرد: حقانیت و صداقت جمهوری اسلامی برای همگان ‌ثابت شده است.

‌‌یوسفیان با بیان اینکه آمریکا با این اقدام قصد جاسوسی و اعلام ترس جمهوری اسلامی را ‌داشته است، تصریح کرد: فرمانده سپاه در همدان اعلام کرد که اقدام نیروهای سپاهی در نابودی و انهدام پهپاد بسیار به‌جا بوده است.

وی با اشاره به گفته‌های ترامپ مبنی بر اعلام پیش‌شرط‌هایی برای مذاکره تصریح کرد: تمامی اقدامات و ترفندهای آمریکا در دروغ برجام متجلی شده و آمریکا فتنه‌گر قرن است.

یوسفیان‌ملا اضافه کرد: با وجود اینکه کشور را تحریم کردند و به لحاظ اقتصادی، حمله و جنگ اقتصادی تمام عیار کردند و از آن طرف کارهای دیگری در اتحادیه اروپا در مورد برجام بدون هیچ‌گونه  قانون بین‌المللی و خارج از مصوبه شورای امنیت انجام دادند تا سند تسلیم را در واقع امضا کنیم.

مطالب مرتبط :
  1.  تقدیر اینستاگرامی روحانی از وزرا و معاونانی که در دولت دوازدهم حضور ندارند
  2. آرای وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس دهم (+ جدول)
  3. شورای شهر آمل نمایندگان خود را در کمیسیون های مختلف شناخت
  4. موگرینی: آمریکا پذیرفت که ایران پایبند به برجام است
  5. سخنان رئیس جمهور آمریکا زشت و سخیف بود

دیدگاه

ارسال دیدگاه