هم‌زمان با روز قلم از کتب تازه تالیف نویسندگان شهرستان نور رونمایی شد.

هم‌زمان با روز قلم با حضور مسؤولان، نویسندگان و خانواده‌های آنان، اصحاب قلم و رسانه از کتب تازه تالیف نویسندگان شهرستان نور رونمایی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور نیز اظهار کرد: این همایش سومین همایش رونمایی از کتب نویسندگان و مولفان شهرستان نور است که هم‌زمان با روز قلم برگزار شد و امروز آثار 10 نفر از مولفان این شهرستان رونمایی و معرفی می‌شود.

داوود فلاح افزود: یکی از اقدامات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور، ایجاد، راه‌اندازی و فعال‌ کردن کانون‌های مختلف از جمله کانون مولفان و نویسندگان، گویندگان و مجریان و ... بوده که سبب شد تا ضمن شناسایی نخبگان و ایجاد انگیزه در یک تشکل سازمان یافته استعدادهای نهفته بروز پیدا کرده و فعال شود.

 

فرماندار شهرستان نور نیز در این مراسم با اذعان به عدم اقدامات لازم در حوزه علم، اندیشه و فرهنگ، اظهار کرد: بازتاب همین همایش‌ها در رسانه‌ها و فضای مجازی موجب افزایش اعتماد و انگیزه و نیز معرفی نخبگان، نویسندگان و مولفان می‌شود.

علی شادمان افزود: در این اقدام نویسنده با بسیاری از نخبگان، فرهیختگان و همکاران ارتباط عالمانه برقرار می‌کند و نفس این عمل آنقدر ارزشمند است که کمیت را پوشش داده و رفع می‌کند.

در این همایش از سعید رنجبر به دلیل چاپ سه کتاب تخصصی زبان انگلیسی و هفت کتاب دانشگاهی، ایرج صادقی برای چاپ کتاب گینه شناسی اندیشه‌های نیما یوشیج، معین دریایی برای چاپ کتاب خیس‌تر از باران( شعر فارس)، منظومه تبری مازیار و ...، رقیه خراط به خاطر چاپ کتاب پویای دلاور، میچکای کوهستان و ... در حوزه کودک؛ رضا نجفی نگارش فیلم‌نامه پائیز زود راس، کتاب عشق و حسرت و ... ؛وجیه‌الله رنجبر برای کتاب بوی عطر گل نرگس، نگین سالاریان برای چاپ سه کتاب شعر کودک و 6 جلد ترجمه، فرزانه تونی به دلیل چاپ رومان همه من، نهال بلوط و ...؛ رویا قاسمی برای چاپ چهارم رومان سارا؛ محمود مشایخ به خاطر چاپ 18 عنوان کتاب علوم رایانه و ارتباطات تجلیل و آثار آنان رونمایی شد.

 

همچنین از عبدالعظیم سالاریان به خاطر چاپ رومان پامچال‌های وحشی و نیز پرواز اندیشه به عنوان نویسنده برتر ادبی در میان پزشکان کشور در سال 97 ، کتاب عشق زرد، خیلی دور خیلی نزدیک و ... به صورت ویژه با اهدای لوح و هدیه نفیس تجلیل و قدردانی شد.

مطالب مرتبط :
  1. 4 استاندار جدید معرفی شدند+اسامی
  2. تقوی‌نژاد از سازمان امور مالیاتی رفت/ حکم جدید در معاونت وزارت بهداشت
  3. منصوب شدن شهردار جدید رامسر
  4. از "رونمایی اپلیکیشن سفرنما و شهر سدها" تا "چالشی به نام ترافیک" در مازندران
  5. Prev Next شرایط جدید پیش فروش خودروهای تندر90 و ساندرو اعلام شد

دیدگاه

ارسال دیدگاه