براساس برآوردها و پیش‌بینی‌های انجام شده امروز ۶ آبان ۱۳۹۸ اغلب نقاط کشور به‌جز استان‌های شرقی شاهد آسمانی ابری و بارندگی‌های پراکنده هستند و این شرایط تا فردا نیز ادامه دارد.

با توجه به ورود سامانه‌های جدید بارشی به کشور امروز جنوب غرب، غرب و دامنه‌های البرز در قزوین، البرز، تهران ابرناکی و گاهی رگبار پراکنده و رعد و برق همراه با  وزش باد شدید داریم. این درحالی است که وضعیت هوا در جنوب، مرکز، شرق، شمال شرق و شمال غرب بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

نمودارهای وضعیت جوی کشور نشان می‌دهند با توجه به شرایط موجود رفته رفته آسمان استان‌های شرقی کشور نیز ابری خواهد شد و برای روزهای آینده احتمال بارش‌های پراکنده برای آنها پیش‌بینی شده است.

در همین حال بررسی‌های دقیق نقشه وضعیت جوی امروز کشور نشان می‌دهد بیشترین شدت بارش‌ها در استان‌های قزوین، البرز و همچنین غرب خلیج فارس تجربه خواهد شد و بیشترین درجه حرارت ثبت شده امروز مربوط به جزیره کیش با 31 درجه سانتی‌گراد و کمترین درجه حرارت نیز در همدان با 9 درجه سانتی‌گراد تجربه می‌شود.

جداول آماری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد؛ تهرانی‌ها امروز نیز امروز شاهد آسمانی کمی تا قسمتی ابری همراه با بارش‌های پراکنده در مناطق مرتفع هستند و در گمترین ساعت 17 درجه سانتی‌گراد  و در خنک‌ترین ساعت امروز  13 درجه سانتی‌گراد را تجربه می‌کنند.

مطالب مرتبط :
  1. پیاده شدن بابلی‌ها از قطار جام حذفی کشور
  2. کوچین آمل به مرحله سوم پلی‌آف لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور صعود کرد
  3. پسماند آمل، نماینده مازندران در کارگروه پسماند کشور شد
  4. پرواز قیمت مرغ در قطب مرغداری کشور
  5. کوچین آمل دراولین بازی فینال لیگ دسته بسکتبال کشور پیروز شد

دیدگاه

ارسال دیدگاه