سرمربی تیم والیبال شهداب یزد گفت: کاله مازندران مستحق پیروزی بود و بازی خوبی به نمایش گذاشت هر چند بازیکنانم تمام توان خود را به کار بستند.

آمل نیوز- قربانعلی مسافر/ عباس‌علی میرحسینی پس از شکست تیم والیبال شهداب یزد در نخستین دیدار هفته نخست لیگ برتر والیبال مقابل کاله مازندران اظهار کرد: دو تیم در اولین بازی لیگ برتر عملکرد خوبی داشتند و بازی مطلوبی را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه کاله باشگاه بسیار منظم و منسجم است که از کادر فنی خوبی بهره می‌گیرد، افزود: کاله از کادر بسیار خوب بهره می‌گیرد، بازیکنانی در اختیار دارد که از پایه والیبال را به خوبی یاد گرفتند و از تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به این تیم آمدند.

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد با اشاره به اینکه به نظرم بازی زیبا و قشنگی دو تیم داشتند، تصریح کرد: نخستین بازی لیگ زیبا برگزار شد و دو تیم شناخت کافی نسبت به هم نداشتند البته اشتباهاتی داشتیم و در بازی نخست طبیعی است که بازیکنان دچار اشتباهاتی شوند.

این مربی بیان کرد: بازیکنان ما تلاش خوبی داشتند و با جنگندگی لازم کار را پیش بردند، هرچند اشتباهاتی داشتیم ولی برد حق کاله بود زیرا علاوه بر کادرفنی و بازیکنان توانمند از تماشاگران پرشور بهره می‌برند که حامی تیم هستند.

میرحسینی با بیان اینکه با اشاره به اینکه شهداب تمرینات خوبی دارد و از دو ماه قبل تمرینات منسجم را آغاز کرده است، ادامه داد: در بازی مقابل کاله حدس می‌زدیم که بازی بسیار خوبی را شاهد باشیم البته برای برد به آمل آمدیم و می‌دانستیم کاله تیم دست و پا بسته نیست، در والیبال ایران کاله اسم و رسم خوبی دارد و همیشه از مدعیان محسوب می‌شود.

وی در پایان گفت: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم، هرچه در توان داشتند به مرحله اجرا درآوردند و بازی مطلوبی رقم زدند.

مطالب مرتبط :
  1. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  2. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  3. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  4. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت
  5. جاری شدن سیل در خیابان های پنج شهر مازندران

دیدگاه

ارسال دیدگاه