تیم والیبال کاله مازندران در هفته دوم لیگ برتر والیبال عصر روز یک‌شنبه 12 آبان به مصاف تیم تازه وارد لیگ برتر، فولاد سپاهان اصفهان می‌رود.

آمل نیوز- قربانعلی مسافر/ هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر روز یک‌شنبه 12 آبان با دیدار 6 تیم در شهرهای مختلف کشور دنبال می‌شود که کاله تنها نماینده مازندران در این مسابقات به مصاف فولاد سپاهان اصفهان می‌رود.

سبزجامه‌گان کاله با توجه به پیروزی سه بر دو خانگی در نخستین دیدار مقابل شهداب یزد روحیه خوبی دارند و با پشت سر گذاشتن تمرینات منسجم و منظم راهی اصفهان شدند.

در مقابل فولاد سپاهان اصفهان نیز در هفته نخست مقابل فولاد سیرجان ایرانیان صف‌آرایی کرده و با نتیجه سه بر یک در خانه سه امتیاز شیرین را از آن خود کرد.

دومین دیدار تیم تازه وارد لیگ برتری سپاهان نبرد حساسی خواهد بود زیرا بازیکنان باتجربه و توانمند کاله برای پیروزی سفر کردند و حتما می‌خواهند با دست پر به شمال بازگردند.

تیم فولاد سپاهان با هدایت رحمان محمدی‌راد سرمربی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ایران و جام باشگاه‌های آسیا، هفته گذشته شاگردان محمدرضا دامغانی را شکست داد و دوباره در خانه میزبانی از رقبا را عهده‌دار است.

محمد شاهمیری و محمد آقایی امروز قضاوت را در این دیدار حساس برعهده دارند و محسن حسن شفقی و احمد بندری به عنوان ناظران سازمان لیگ و فدراسیون والیبال بر عملکرد بازیکنان دو تیم، کادر فنی و تماشاگران به صورت مستقیم نظارت دارند.

با توجه به جدیدالورود بودن سپاهان اصفهان در لیگ برتر والیبال، کاله کار سختی در آنالیز و شناخت حریف دارد ولی با هدایت بهروز عطایی این تیم بسیار به توانمندی بازیکنان و کادر فنی اعتماد دارد و برای کسب سه امتیاز راهی سفر به اصفهان شده است.

مطالب مرتبط :
  1. کاله مازندران به مصاف تیم والیبال شهرداری ورامین می‌رود
  2. صعود کاله به مرحله پلی‌آف لیگ برتر/ حریف مازندرانی‌ها مشخص شد
  3. صعود کاله به مرحله پلی‌آف لیگ برتر/ حریف مازندرانی‌ها مشخص شد
  4. «مازندران» استان برتر خبرگزاری فارس در بخش فارس من شد
  5. نخستین پیروزی نساجی در نیم‌فصل دوم/نساجی با ۲ گل، فولادی‌ها را بدرقه کرد

دیدگاه

ارسال دیدگاه