رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از شناسایی و دستگیری متهم به قاچاق موادمخدر در محور هراز و کشف 5 کیلو هروئین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان آمل خبر داد.

علیرضا ثقفی اظهار اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان آمل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی متهم به قاچاق موادمخدر اهل و ساکن یکی از شهرستان‌های استان تهران که از طریق خودروهای عبوری و به عنوان مسافر موادمخدر را از محور هراز وارد استان کرده و به فروش می‌رساند، شناسایی شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان مازندران، خاطرنشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در ادامه با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان آمل و با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را که با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در حال حمل موادمخدر بوده شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.


 ثقفی افزود: در بازرسی از متهم ۵ کیلو و ۶۹۰ گرم هروئین به همراه یک کیلو و ۲۰۰ گرم شیشه کشف شد و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

مطالب مرتبط :
  1. ادعای نشتی در سد لار و طرح انتقال آب از هراز
  2. نجات جان سرنشینان 20 خودروی در جاده برفی بلده -هراز
  3. 5 تن چوب جنگلی قاچاق در محور ساری به دامغان کشف شد
  4. کندوان و هراز برفی و لغزنده/ تردد با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است
  5. برخی از محورهای کوهستانی مازندران لغزنده است

دیدگاه

ارسال دیدگاه