شهردار آمل، از تعطیلی مراسم‌ پایانی سال درآرامگاه بهشت امامزاده عبدالله به منظور پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد.

سید حمید هاشمی اظهار داشت: این تعطیلی در پی اعلام قرارگاه زیستی و پدافند غیرعامل استان و رعایت موارد بهداشتی در عدم تجمع شهروندان، تصمیم گیری شده است.

وی افزود: سازمان آرامستان شهرداری آمل به دلیل شیوع ویروس کرونا و در جهت حفظ سلامت شهروندان عزیز تا اطلاع ثانوی تعطیل و تردد در محوطه آرامستان به جز در موارد مربوط به تغسیل، تدفین و تکفین ممنوع است.

شهردار آمل با تاکید بر اینکه ضرورت دارد شهروندان نسبت به کم کردن ترددهای درون و برون شهری در راستای قطع زنجیره ویروس کرونا اقدام کنند، تصریح کرد: در خانه ماندن و عدم تشکیل اجتماعات انسانی به سلامت شدن جامعه کمک بسیاری خواهد کرد.

هاشمی اضافه کرد، شهرداری آمل درهمین راستا وبه منظور سلامت بیشتر شهروندان، پارک‌ها، بازار روز و حتی شب بازارهای تحت نظارت شهرداری آمل را تعطیل کرد تا با این اقدام و حذف مکان‌های شلوغ درحوزه شهری کمک قابل توجه‌ای به کنترل کرونا کرده باشد.

وی یادآورشد، علاوه براین فعالیت‌ها در حوزه حمل ونقل درون شهری نیز سرویس حمل و نقل عمومی شهر اعم از تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها هر روز به طور جدی وبلااستثنا ضدعفونی می‌شدند و حتی رانندگانی که مشکوک به علائم ناشی از کرونا بودند، از ارائه خدمات معاف و به درمان خود می‌پرداخت.

شهرآمل بیش از ۳۰۰ هزار نفرجمعیت دارد

مطالب مرتبط :
  1. تعیین شرایط سنی برای داوطلبان انتخابات مجلس و ریاست جمهوری
  2. یک دستور غذایی شگفت انگیز برای کاهش وزن و لاغری
  3. 20 مرد برانکو برای نبرد آسیایی مشخص شدند
  4. حقوق مديران و كارمندان برای سال آينده ۴۰۰ هزار تومان افزايش می‌يابد
  5. به میزبانی آمل؛ جشنواره علامه حلی در مازندران پایان یافت

دیدگاه

ارسال دیدگاه