مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از تعطیلی کامل مراکز تفریحی و اقامتی پذیرایی در استان خبر داد.

سیف الله فرزانه اظهار داشت: با همراهی خوب سرمایه گذاران و بهره برداران تاسیسات گردشگری و بر اساس مصوبات قرارگاه پدافند زیستی این تعطیلی ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به وجود بیش از 3500 مجموعه گردشگری تفریحی، اقامتی و پذیرایی در استان، افزود: روسا و کارشناسان این اداره کل به صورت مستمر بر اجرای این مصوبات نظارت دارند و تاکنون بیش از پنج هزار مورد بازدید از این تاسیسات صورت گرفت.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: در راستای سرعت بخشی و افزایش کیفیت نظارت، از ظرفیت خوب نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی استان استفاده شده است.

فرزانه با اشاره به اهمیت و توجه به هشدارها و موارد ایمنی از سوی وزارت بهداشت، گفت: قطعا، امن ترین فضا برای هموطنان در این ایام، منازل آنها خواهد بود، تا با این همراهی به زودی شاهد ریشه کن شدن این بیماری باشیم.

وی با اشاره به نظارت و ساماندهی خانه مسافر گفت: با همراهی نهادهای انتظامی، شهرداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی، تبلیغات و تابلوهای خانه‌های استیجاری در سطح شهر و جاده‌های بین راهی جمع آوری شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: شماره تلفن 33391007 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی، آماده دریافت پیام‌ها و معرفی موارد اقامت در واحد های استیجاری، خواهد بود.

مطالب مرتبط :
  1. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  2. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  3. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  4. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت
  5. جاری شدن سیل در خیابان های پنج شهر مازندران

دیدگاه

ارسال دیدگاه