رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل، از آغاز توزیع حدود دو هزار سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان به معلولان وخانواده های زیرپوشش این نهاد خبر داد.

کبری اسفندیاریان اظهار داشت: این بسته‌های خوراکی شامل برنج، روغن مایع، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، نبات، قند و شکر، حبوبات، ماسک، مایع ضدعفونی کننده و نیز گوشت قرمز تهیه و در اختیار خانواده‌های زیرپوشش بهزیستی شهرستان قرار می‌گیرد.

وی، ارزش مجموع سبدهای تهیه شده توسط خیران نیک اندیش شهرستان آمل را حدود یک میلیارد ریال اعلام کرد.

رئیس اداره بهزیستی آمل افزود: این اقدام خیرخواهانه نیکوکاران آملی در راستای " پویش عیدانه (همدلی) " که توسط اداره بهزیستی آمل راه اندازی شده بود، تهیه و به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان درحال توزیع است.

اسفندیاریان ادامه داد، پیش ازاین نیز درفروردین ماه ونیز آغاز سال نو نیز به همت خیران شهرستان آمل بیش از ۱۰۰۰ بسته غذایی ومعیشتی میان مددجویان زیرپوشش اداره بهزیستی آمل توزیع شده بود.

وی گفت: انفاق در راه خدا و حمایت از نیازمندان به ویژه خانواده‌های کم بضاعت، نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی در روزهای سخت اخیر خواهد داشت.

رئیس اداره بهزیستی آمل همچنین از آمادگی این اداره برای دریافت کمک‌های مردمی خبر داد و افزود: شماره حساب بانکی این اداره به شماره ۶۳۶۷۹۵۷۰۸۶۳۱۰۱۰۴ به نام اداره بهزیستی شهرستان آمل آماده دریافت کمک‌های مردمی و خیران این شهرستان و سایر شهرها برای کمک به مددجویان زیرپوشش است.

درشهرستان حدود ۴۱۳ هزارنفری آمل بیش از ۷ هزار خانوار معلول زیرپوشش خدمات حمایتی اداره بهزیستی هستند.

مطالب مرتبط :
  1. توزیع گوشت تنظیم بازار از طریق واحدهای قصابی بین مردم
  2. ویژه برنامه های شهرداری آمل در ایام محرم
  3. ویژه ی شعر و زندگی روزمره
  4. ویژه نامه ی شعر و داستان مازندران
  5. مشاور و مسئول پیگیری‌های ویژه استاندار مازندران منصوب شد

دیدگاه

ارسال دیدگاه