استاندار مازندران با اعلام اینکه پروژه پل زیرگذر چلاو محور هراز حساسیت فراوانی دارد، گفت: مردم به دلیل ازدحام تردد و ایجاد گره ساعت‌ها در منطقه چلاو درگیر ترافیک پرحجم بودند و این کار بزرگ می‌تواند حجم زیادی از ترافیک را رو به روانی ببرد.

احمد حسین‌زادگان در آئین افتتاح ۶ کیلومتر از تعریض و چهار خطه کردن محور مواصلاتی هراز، اظهار کرد: محور مواصلاتی هراز یکی از مهمترین و پرترددترین مسیرهای ارتباطی شمال به پایتخت است و روزانه شاهد رفت و آمد فراوان خودروها از این مسیر مواصلاتی و شریانی هستیم.

وی با اشاره به قرار داشتن محور هراز در منطقه کوهستانی و صعب‌العبور به لحاظ پروژه‌های راهسازی و راهداری، افزود: تعریض و چهارخطه کردن این مسیر ارتباطی یکی از پروژه‌های بزرگ به لحاظ حجم و اعتبار است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه هم‌اکنون شاهد افتتاح ۶ کیلومتر از پروژه تعریض و چهارخطه کردن هراز به همراه بهسازی آن هستیم، تصریح کرد: ایجاد تونل طویل وانا در مسیر جنوب به شمال کار بزرگی بوده که در مجموعه این پروژه با اعتبار یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد تردد آسان‌تر، روانی رفت و آمد، کاهش ترافیک و ایجاد سفر آرام و ایمن ایجاد شده و زیر بار ترافیکی رفت.

این مسؤول با اشاره به بازدید و افتتاح زیرگذر پل چلاو در مسیر ارتباطی هراز، بیان کرد: یکی از سه پروژه‌ای که امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی مورد بازدید قرار گرفت زیرگذر پل چلاو است که طی روزهای آینده تکمیل‌تر خواهد شد.

حسین‌زادگان با اعلام اینکه این پروژه حساسیت فراوانی دارد، گفت: مردم به دلیل ازدحام تردد و ایجاد گره ساعت‌ها در منطقه چلاو درگیر ترافیک پرحجم بودند و این کار بزرگ می‌تواند حجم زیادی از ترافیک را رو به روانی ببرد.

وی با اعلام اینکه ایجاد جاده جایگزین مورد تعهد وزارت نیرو و زیرگذر در مواقع اضطراری و لزوم می‌تواند حجم فراوانی از رفت و آمدها را کاهش دهد، ادامه داد: البته انتظار داریم در این مسیر کارهای زیادی انجام شود و برای این منظور دستوراتی را از وزیر راه و شهرسازی گرفتیم.

استاندار مازندران گفت: امید داریم با بازگشایی پروژه‌های راه بتوانیم بخشی از گره‌های ترافیکی را در هراز  کاهش دهیم./ خبر از قربانعلی مسافر

مطالب مرتبط :
  1. ادعای نشتی در سد لار و طرح انتقال آب از هراز
  2. نجات جان سرنشینان 20 خودروی در جاده برفی بلده -هراز
  3. 5 تن چوب جنگلی قاچاق در محور ساری به دامغان کشف شد
  4. کندوان و هراز برفی و لغزنده/ تردد با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است
  5. برخی از محورهای کوهستانی مازندران لغزنده است

دیدگاه

ارسال دیدگاه