رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت: پس از هماهنگی لازم با نیروی انتظامی و اماکن عمومی شهرستان آمل اخطار پلمپ برای ۴۰ مکان ورزشی صادر شد.

 

 اسماعیل پهلوان در سومین جلسه کارگروه بازرسی و نظارت بر اماکن ورزشی این شهرستان، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی فعالیت اماکن ورزشی و باشگاه‌ها برای مدیریت هر چه بهتر بازرسان اماکت ورزشی وارد میدان شدند.

وی با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی همه بازرسان و کارشناسان کارگروه بازرسی و نظارت به همراه بازرسان هیأت پزشکی ورزشی آمل، افزود: رشد خوبی از لحاظ کمیت و کیفیت در بازرسی‌ها داشتیم و با باشگاه‌های متخلف برخورد جدی انجام شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، تصریح کرد: با وجود تعطیلی فعالیت برخی رشته‌های ورزشی و نظارت بر فاصله‌گذاری و نام‌نویسی در سامانه مشاغل وزارت بهداشت و درمان خواستار تداوم و نظارت مستمر بر فعالیت باشگاه‌ها و اماکن ورزشی هستم.

این مسؤول با بیان اینکه در جریان بازرسی‌ها موارد و نکات مهم مشاهده شد که لازم است حتما مدیران باشگاه‌ها نسبت رفع ایرادها و نواقص در کوتاه‌ترین زمان اقدام کنند، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی لازم با نیروی انتظامی و اماکن عمومی شهرستان آمل اخطار پلمپ برای ۴۰ مکان ورزشی صادر شد.

پهلوان با اعلام اینکه مدیران اماکن اجتماعی که اخطار پلمپ گرفتند باید حداکثر به مدت ۱۵ روز نواقص و ایرادها را رفع کنند، بیان کرد: در غیر این صورت بر خلاف میل باطنی با مدیران متخلف بدون هیچ چشمداشت برخورد و اقدام به پملپ می‌کنیم.

وی با قدردانی از همکاری مسؤولان اداره شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی آمل، گفت: هم‎اکنون مرحله دوم بازرسی‌ها آغاز شده و در این دوره مدارس ورزشی و کانون‌های ورزشی در اولویت هستند.

مطالب مرتبط :
  1. کندوان و هراز برفی و لغزنده/ تردد با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است
  2. مجتمع فرهنگی ورزشی شهرداری آمل افتتاح می شود
  3. مجتمع فرهنگی و ورزشی شهدای پایین بازار شهرداری آمل با حضور وزیر ورزش افتتاح شد
  4. ساخت سالن ۱۰ هزار نفره ورزشی در آمل تسریع می شود
  5. عملیات اجرایی احداث ۷۴ پروژه ورزشی در مازندران آغاز شد

دیدگاه

ارسال دیدگاه