دادستان عمومی و انقلاب مازندران با هشدار به برهم‌زنندگان انسجام و وحدت ملی گفت: فرد خاطی که به مردم شریف سمنان توهین کرده بود، به دستگاه قضایی احضار شده است.

محمد کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به حواشی ایجاد شده در فضای مجازی مبنی به اهانت به مردم شریف سمنان در پی مطرح شدن بحث انتقال آب مازندران به استان سمنان در قالب سد فینسک و تشویش اذهان عمومی در این زمینه  اظهار کرد: دستور تشکیل پرونده قضایی و احضار فرد خاطی به دستگاه قضایی صادر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران هشدار داد؛ در شرایطی که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی درصدد مقابله همه جانبه با ملت شریف ما هستند هرگونه اظهاراتی که به انسجام و وحدت ملی ما ضربه وارد کند، ممنوع و به‌شدت با آن برخورد می‌شود.

کریمی ضمن هشدار به افرادی که رفتارهای مخل وحدت دارند، تاکید کرد: دستور احضار فرد هتاک صادر شده است و دستگاه قضایی با هر رفتاری که آرامش و انسجام عمومی را دچار خدشه کند، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

به گزارش فارس، طی روزهای گذشته فردی با انتشار ویدئویی در فضای مجازی نسبت به مطرح شده بحث انتقال آب مازندران به سمنان در قالب سد فینسک واکنش نشان و توهین کرده بود.

مطالب مرتبط :
  1. نماینده شرق مازندران : طرح انتقال آب خزر به سمنان غیرقانونی است
  2. مردم بزرگترین فاکتور در انقلاب هستند/ قدرت ایران را ترامپ به رخ عربستان می‌کشد
  3. توزیع گوشت تنظیم بازار از طریق واحدهای قصابی بین مردم
  4. گلایه مردم مازندران از بی ثباتی قیمت گوشت قرمز
  5. استقبال مردم مازندران از پیکر شهید مدافع حرم

دیدگاه

ارسال دیدگاه