به‌مناسبت هفتمین سالگرد مرحوم جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در مازندران 43 بسته تحصیلی تهیه و بین دانش‌آموزان روستای کوهستانی مالخواست بخش چهاردانگه ساری توزیع شد.

هفتمین سالگرد زنده یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در استان مازندران را امسال در حالی پشت‌سر گذاشتیم که با رویکرد جدید هزینه مراسم سالگرد به تهیه لوازم‌التحریر اختصاص یافت.

این روزها با توجه به وضعیت معیشتی مردم و آغاز سال تحصیلی جدید، توجه به دانش‌آموزان در مناطق کم‌برخوردار امری ضروری است و به همین منظور 43 بسته تحصیلی از سوی همسر مرحوم جابر معافی با هدف محرومیت‌زدایی تهیه شده است.

 

روز گذشته 5مهرماه بسته‌های تحصیلی تهیه‌شده با کمک گروه همیاران زندگی بین تمامی دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی روستای کوهستانی مالخواست از توابع بخش چهاردانگه ساری توزیع شده و لبخند را بر لبان دانش‌آموزان این منطقه کم‌برخوردار نشانده است.

 

یکی از شاخصه‌های سیره اخلاقی مرحوم معافی کمک به همنوعان بود که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به مناطق محروم و کمک‌های مومنانه، هزینه هفتمین سالگرد عروج زنده‌یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در مازندران صرف تهیه لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان منطقه کم‌برخوردار اروست چهاردانگه ساری شده است.

به گزارش فارس، مرحوم جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در استان مازندران 31 شهریور سال 1392 بر اثر ایست قلبی چشم بر جهان بست.

مطالب مرتبط :
  1. تعیین شرایط سنی برای داوطلبان انتخابات مجلس و ریاست جمهوری
  2. توزیع گوشت تنظیم بازار از طریق واحدهای قصابی بین مردم
  3. یک دستور غذایی شگفت انگیز برای کاهش وزن و لاغری
  4. جریمه 350 میلیون ریالی در انتظار شکارچی غیرمجاز یک راس مرال در منطقه جنگلی چهاردانگه
  5. 20 مرد برانکو برای نبرد آسیایی مشخص شدند

دیدگاه

ارسال دیدگاه