سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: تردد تمامی خودروها با پلاک غیربومی در شهرهای استان مازندران ممنوع است و در صورت مشاهده ماموران پلیس موظف به اعمال قانون هستند.

رحیم باقری امروز درباره جزئیات اعمال محدودیت‌های تردد در شهرهای مازندران، اظهار کرد:  تردد تمامی خودروها با پلاک غیربومی در شهرهای استان مازندران ممنوع است و در صورت مشاهده ماموران پلیس موظف به اعمال قانون هستند.

وی با اشاره به اجرای ممنوعیت تردد از روز شنبه یکم آذر ماه امسال در ورودی‌های شهرهای مازندران، افزود: از روز شنبه در تمام ورودی‌های شهرهای مازندران از تردد خودروهای شخصی غیربومی درون شهرها جلوگیری می‌شود.

 سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با اعلام اینکه شهرهای ساری، آمل و بهشهر دارای وضعیت قرمز و بقیه شهرهای استان در وضعیت نارنجی هستند، اضافه کرد:  تمامی کارکنان دولت با  ارائه کارت شناسایی و معرفی‌نامه از روسالی ادارات اجازه ورود به محب کار و یا سکونت خود را دارند.

این مسؤول ادامه داد: افرادی که بیمار هستند و یا نوبت عمل دارند و یا افرادی که باید در دادگاه حضور پیدا کنند باید مدارک خود را ارائه دهند.

باقری با بیان اینکه تردد وسایل نقلیه عمومی طبق روال سابق است، تصریح کرد: شهروندانی که قصد استفاده از وسیله نقلیه عمومی دارند هیچ محدودیتی در این زمینه وجود نداد.

مطالب مرتبط :
  1. لاریجانی قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان را ابلاغ کرد
  2. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  3. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  4. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  5. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت

دیدگاه

ارسال دیدگاه