استاندار مازندران گفت: دوره محدودیت‌ها و مدیریت هوشمند ترددها تا یک هفته دیگر تمدید شد البته الان برای اینکه بخواهیم از تاثیر محدودیت‌ها روی میزان ابتلا یا کنترل ویروس کرونا در استان اظهار نظر کنیم زود است.

احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران امروز در بازدید از مبادی ورودی شهرستان نوشهر، بیان کرد: طی بازدید از ورودی‌های استان خوشبختانه شاهد تلاش نیروهای انتظامی، بسیج و سپاه در خصوص کنترل رفت‌وآمدها در مسیرهای بین شهری هستیم.

وی افزود: همان‌طور که مردم می‌دانند دوره محدودیت‌ها و مدیریت هوشمند ترددها تا یک هفته دیگر تمدید شد البته الان برای اینکه بخواهیم از تاثیر محدودیت‌ها بر روی میزان ابتلا یا کنترل ویروس کرونا در استان اظهار نظر کنیم زود است.

حسین‌زادگان تصریح کرد: خوشبختانه اوضاع روند کنترل بهتر است به‌خصوص در شهرستان‌های نوشهر، عباس آباد و تنکابن شاهد اوضاع خوبی هستیم ولی در مسیر رامسر که همجوار با استان گیلان است نگرانی‌هایی در خصوص  تغییراتی که در شهرستان‌های مجاور افتاده وجود دارد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه در مجموع وضعیت کنترل قابل قبول است، گفت: این به منزله عادی شدن اوضاع نیست و همچنین از مشاغلی همچون؛ صنوف، رسانه‌ها، فرماندار، اعضای ستاد مقابله با کرونا و مهم‌تر از همه مردم تشکر کرد.
 
این مسؤول تاکید کرد: رعایت فواصل اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی ضرورت دارد، امیدواریم فرآیند رعایت ادامه داشته باشد تا اخبار بهتری دریافت کرده و شاهد وضعیت سفید کرونایی در مازندران باشیم.

مطالب مرتبط :
  1. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  2. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  3. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  4. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت
  5. جاری شدن سیل در خیابان های پنج شهر مازندران

دیدگاه

ارسال دیدگاه