نماینده مردم بابل در مجلس یازدهم با اشاره به آمار بالای مبتلایان کرونا در مازندران خواستار قرنطینه کامل دو هفته‌ای مازندران شد.

علی کریمی‌فیروزجایی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: رشد آمار مبتلایان کرونا در مازندران نگران کننده است.

وی با اظهار نگرانی از عدم توجه به مقررات سخت‌گیرانه ستاد مقابله با کرونا در این استان افزود: در شرایطی که تمامی استان‌ها از حیث آسیب دیدگی کرونا از وضعیت قرمز به نارنجی تغییر وضعیت دادند، ماندن مازندران در شرایط قرمز تاسف‌بار است.

این عضو مجمع نمایندگان مازندران با انتقاد از سیاست‌های ناموفق ستاد مقابله با کرونا در مازندران، گفت: سفرهای انبوه با استفاده از برگه‌های تردد بین شهری از دلایل مهم رشد ابتلا به کرونا در مازندران است.

این نماینده مجلس با تاکید بر اهمیت مقابله با کرونا ضرورت اعمال مدیریت بر روند صدور برگه‌های تردد بین شهری در مازندران را خاطرنشان کرد و افزود: در صورت تداوم بی‌توجهی به مسئله ترددهای بین شهری سلامت مردم مازندران به خطر می‌افتد.

کریمی‌فیروزجایی تصریح کرد: مسؤولان استان هرچه سریع‌تر باید روند صدور برگه تردد‌های غیرضروری در فرمانداری‌های مازندران را متوقف کنند.

وی با بیان اینکه تدابیر اجرایی ستاد مقابله با کرونا در مازندران نیازمند بازنگری است، افزود: فعالیت‌های مربوط به مقابله با ناقضان قانون اجرای محدودیت‌ها در مازندران رضایت بخش نیست.

این نماینده مجلس با اشاره به شرایط خاص مارندران از حیث پرشماری تردد بین شهری، اظهار کرد: اجرای سیاست حداقلی و نامنظم در مراقبت از ترددهای بین شهری خودروها شرایط پیچیده‌ای را برای مازندران رقم خواهد زد.

نماینده مردم بابل در مجلس مسؤولیت عوامل اجرایی و بهداشتی را در مراقبت از سلامت عمومی خطیر و حائز اهمیت دانست و افزود: عدم مراقبت از کمربند ایمنی کرونا فشار مضاعفی بر روی کادر درمان وارد خواهد کرد.

کریمی با تجلیل از تلاشگران عرصه سلامت. یادآور شد: اجرای فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا ضرورت اساسی  است.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با هشدار در مورد عادی انگاری شرایط کرونا یادآور شد: عادی انگاری‌های زودهنگام در جامعه و بی‌توجهی به شرایط و الزامات زیست کرونایی خسارت مادی و معنوی فراوانی را متوجه کشور خواهد کرد.

مطالب مرتبط :
  1. مازندرانی ها می گویند : « ربیع فلاح » برود
  2. استقبال مردم مازندران از پیکر شهید مدافع حرم
  3. تحصیلات اعضای شوراهای شهر مازندران در چه سطحی است ؟
  4. در دولت يازدهم بيش از 4000 ميليارد تومان در زيرساختهاي گردشگري مازندران هزينه شده است
  5. جان باختن جوان ۱۸ ساله در دریای مازندران

دیدگاه

ارسال دیدگاه