رئیس پلیس راهور مازندران گفت:  محدودیت‌ها کماکان در ارتباط با شهرهای قرمز و نارنجی در دستور کار پلیس قرار دارد و هیچ خودرویی حق ورود به شهرهای قرمز و نارنجی را ندارد.

نصرالله بیگلری امروز درباره آخرین وضعیت اعمال محدودیت‌های کرونایی در محورهای مازندران اظهار کرد:  محدودیت‌ها کماکان در ارتباط با شهرهای قرمز و نارنجی در دستور کار پلیس قرار دارد و هیچ خودرویی حق ورود به شهرهای قرمز و نارنجی را ندارد.

وی افزود: براساس مصوبات از ورود پلاک‌های غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی و خروج خودروهای بومی از این شهرها جلوگیری می‌شود.

رئیس پلیس راهور مازندران بیان کرد: کارمندان برای تردد، افراد در بحث کارهای قضایی و بیماران با ارائه کارت شناسایی می‌توانند به محل کار و منزل خود بازگردند‌.

این مسوول به اعمال محدودیت تردد شبانه کماکان از ۲۱ تا ۴ صبح، اظهار کرد:  رانندگان درصورت تردد در این ساعات مشمول جریمه ۲۰۰ هزار تومانی می‌شوند.

بیگلری تصریح کرد: قبلا کارت های تردد در چهار رنگ پیش‌بینی شده بود که براساس مصوبه ستاد ملی کرونا همه این کارت‌ها باطل شدند و افراد با این تصور که مجوز تردد دارند اعمال قانون خواهند شد.

وی یادآور شد: براساس اعلام ستاد ملی کرونا پنج شهر قائمشهر، ساری، نکا، فریدونکنار و امل در وضعیت قرمز و سایر شهرها در وضعیت نارنجی قرار دارند.

مطالب مرتبط :
  1. لاریجانی قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان را ابلاغ کرد
  2. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  3. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  4. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  5. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت

دیدگاه

ارسال دیدگاه