معاون شرکت توزیع برق غرب مازندران، گفت: 83 پروژه درشرکت توزیع برق غرب مازندران با اعتبار 330 میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

رمضان خسروی‌فر امروز در آئین افتتاح همزمان نصب ۳۳ دستگاه ترانس برق در این شهرستان که به صورت متمرکز در روستای سعادت‌آباد بخش چمستان برگزار شد، اظهار کرد: در دهه فجر امسال شرکت توزیع برق غرب مازندران ۸۳ پروژه را با اعتبار ۳۳۰ میلیارد ریال، افتتاح و بهره‌برداری می‌کند.

وی یکی از مهم‌ترین پروژه را تبدیل سیم به کابل به طول ۵۰۰ کیلومتر شبکه که اکنون به مناقصه گذاشته شد،عنوان کرد و افزود: تبدیل سیم به کابل سبب پایداری و تقویت شبکه و کاهش سرقت می‌شود، چون علاوه برسخت شدن سرقت به دلیل اینکه مسی نیست و آلومینیم است برای سارقان هم به صرفه نیست.

معاون شرکت توزیع برق غرب مازندران، گفت: امورهایی که بیشترین مشارکت را داشته باشند کابل بیشتری تحویل می‌شود تا این لحظه نیز ۵۰ کیلومتر به امور برق نور تحویل شد و احداث کردند اگر مشارکت بیشتر شود این رقم می‌تواند ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلومتر هم افزایش پیدا کند.

فرماندارشهرستان نور نیز در این آئین با بیان اینکه شهدا آبرو و عزت نظام را در سطح بین‌الملل ارتقاء دادند، اظهار کرد: به برکت انقلاب و شهدا در دل تحریم در ۵۰ روستای بخش چمستان طرح هادی اجرا شد که شامل تعریض، زیرسازی، آسفالت، جدول و ... است.

 

علی شادمان، گفت: امروز هم شاهد افتتاح همزمان ۳۳ ترانس و ۵۰ کیلومتر کابل هستیم که این هم از افتخارات دولت و نظام است و نشان از همدلی، همراهی وهمت مردم، دهیاری و شورا دارد و پیام آن این است که هیچوقت ساخت و ساز معطل نمی‌ماند.

مدیر امور برق شهرستان نور نیز در این آئین از افتتاح همزمان نصب ۳۳ دستگاه ترانس برق با اعتبار ۹ میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: ۳ دستگاه ترانس برق در روستای سعادت آباد با همکاری شورا، دهیاری و اهالی به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان نصب شد که اکنون به صورت متمرکز افتتاح می‌شود.

علی اکبر ترخان افزود: ۳۳ ترانس در نقاط مختلف شهرستان نصب شده که از این تعداد هفت دستگاه در نقاط شهری چمستان، ۱۰ دستگاه در محدوده شهری نور و رویان و روستاهای سرکاج، تاشکوه و کاسگر محله بخش مرکزی و بقیه در نقاط روستایی بخش چمستان از جمله روستاهای سنگینده، نعمت‌آباد، کردآباد، جلیکان علیا، سنگتاب، جلیکان سفلی، ایرکا، خطیب کلا، نوجمه و آهودشت نصب شده است.

مطالب مرتبط :
  1. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  2. اعتبار ۱۰ میلیاردی تعریض جاده آمل به چمستان
  3. برگزاری جلسه کمیته تسهیلگران آمل با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی
  4. قطع برق بیمارستان امام ساری به‌دلیل ۹ میلیون تومان بدهی!
  5. پرداخت سالانه ۵۰۰ میلیارد تومان خسارت توسط بیمه‌ها در مازندران

دیدگاه

ارسال دیدگاه