مدیر شورای هماهنگی امور خیریه اوقاف آمل با اشاره به اهدای ۵۰ جهیزیه به نوعروسان نیازمند آملی در عید مبعث، گفت: اهدای ۴۰۰ مورد جهیزیه به نوعروسان آملی در سال جاری محقق شد.

سید قاسم حامدی امشب در مراسم اهدای جهیزیه نوعروسان این شهرستان با حضور مسؤولان کشوری، استانی و شهری در مرکز افق بصیرت آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع)، اظهار کرد: خیرخواهی و کمک به نیازمندان در دین اسلام بسیار سفارش شده است و بزرگان دینی، ائمه و معصومین هم در بیانات خود مردم را به انجام کار خیر، نیکو و پسندیده سفارش فراوان می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه اهل بیت و امامان از بزرگترین خیران در جامعه خود بودند و الگوی بارز خوبی و نیکی محسوب می‌شوند، افزود: شورای هماهنگی امور خیریه اوقاف شهرستان آمل برای سال 1399 شعار "هر روز یک جهیزیه برای زوج‌های نیازمند آملی" را در دستور کار خود قرار داده و تاکنون توانستیم در جامه عمل پوشاندن به این شعار موفق باشیم.

مدیر شورای هماهنگی امور خیریه اوقاف شهرستان آمل تصریح کرد: براساس شعار این مرکز، اهدای حدود 400 مورد جهیزیه به نوعروسان آملی با تلاش اعضای شورای هماهنگی امور خیریه اوقاف و مشارکت شبکه نیکوکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و مؤسسه خیریه حضرت رقیه(س) به تحقق پیوست.

این مسؤول با اعلام فراهم شدن اختصاص 50 مورد تسهیلات خانگی و اشتغال برای فروردین سال آینده، بیان کرد: شورای هماهنگی امور خیریه شهرستان آمل در راستای ایجاد اشتغال برای نیازمندان گام‌های خوبی برداشته است در گام دیگر توانمندسازی بانوان خانه‌دار و درآمدزایی برای خانواده‌های نیازمند را اجرا می‌کند.

حامدی با بیان اینکه فقرزدایی و توانمندسازی نیازمندان اقدامات مهم در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: برای کمک به نیازمندان و رفع مشکلات نیازمندان کم توان مالی آمل در زمینه معیشتی، مالی، درمانی، جهیزیه، تحصیلی و شغلی و همچنین کمک‌رسانی به افرادی که کسب و کارشان دچار آسیب جدی شد، گروه‌های تخصصی ایجاد شده و براساس سنجش نیازها به نیازمندان و شهروندان متقاضی پاسخ لازم داده می‌شود.

مدیر شورای هماهنگی امور خیریه اوقاف شهرستان آمل گفت: با همکاری افراد معتمد، نیکوکاران و خیران محلات مختلف شهری زوج‌های جوان و نوعروسان نیازمند شناسایی شده و دیگر برای تأمین جهیزیه و امکانات اولیه زندگی چشم به راه نباشند./ خبر از قربانعلی مسافر

مطالب مرتبط :
  1. اهدای گل توسط هوادار نابینای نساجی به شجاعی و دژاگه + عکس
  2. افزایش نیازمندی‌های تخت‌های دیالیز در مازندران/تکمیل پروژه بیمارستان رازی در اولویت دانشگاه است
  3. دستگیری قاتل 37 ساله آملی در کمتر از 3 ساعت
  4. قهرمانی دانش‌آموزان آملی در مسابقات قهرمانی جودو مازندران
  5. پیرامون تابلویی از مصطفی معصومی نقاش آملی

دیدگاه

ارسال دیدگاه