مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به ممنوع بودن چادرخوابی در استان گفت: نظارت مستمر از واحدهای گردشکری در دستور کار قرار دارد.

سیف‌الله فرزانه امروز درباره وضعیت گردشگری نوروزی در شهرهای مازندران ، اظهار کرد: ظرفیت واحدهای گردشگری مازندران در نوروز امسال  ۸۸ هزار نفر شب اقامت است.

وی گفت: البته در شهرهای رامسر، آمل و ساری با توجه به شرایط کرونایی بحث ضدعفونی واحدهای گردشگری و کاهش ظرفیت گردشگری در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با تاکید بر ممنوعیت چادرخوابی در نوروز امسال در استان، خاطرنشان کرد: قبلا مدارس، مساجد، تکایا و شبستان جز واحدهای اقامتی بوده که در حال حاضر باتوجه به شرایط کرونایی این امکان برداشته شده است.

این مسؤول با اعلام اینکه واحدهای دارای کد مجاز با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نوروز امسال اجازه فعالیت دارند، اضافه کرد: بحث نظارت‌ها جدی است و نظارت مستمر کماکان در دستور کار قرار دارد.

فرزانه با بیان اینکه ستاد تسهیلات سفر نیز نظارت‌محور شده است، اضافه کرد: تمام معاونان و کارشناس در بحث نظارت از واحدهای گردشگری بسیج  شدند که کماکان این وضعیت ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: فعالیت ستاد تسهیلات سفر مازندران از ۲۷ اسفند ماه شروع شده و تا ۱۵ فروردین امسال ادامه دارد.

مطالب مرتبط :
  1. لاریجانی قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان را ابلاغ کرد
  2. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  3. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  4. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  5. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت

دیدگاه

ارسال دیدگاه