با بستری شدن تعداد ۱۵۰ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۷۹۷ نفر رسیده است.

در حالی وارد چهاردهمین ماه از شیوع ویروس کرونا شدیم که سیر و سفرها و از سویی دیگر شیوع کرونای انگلیسی روزهای پردردسری را برای مازندرانی‌ها رقم زد.

طی روزهای اخیر نیز پیشروی ویروس کرونا روزهای نگران‌کننده‌ای را برای مردم مازندران رقم زده است و موجب شده بر نگرانی‌ها افزوده شود.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۲۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی گفت: در همین مدت تعداد ۷۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

موسوی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۶۴۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۲۶ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

همچنین سید فرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل در تشریح آخرین آمار مربوط به دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در بابل، پذیرش ۲۷ بیمار جدید انجام شد و پنج بیمار بهبودیافته مرخص شدند.

وی یادآور شد: مجموع بستری شدگان کرونایی در بابل به ۱۵۵ نفر می‌رسد این در حالی است که در بخش مراقبت‌های ویژه  ۳۵ بیمار بستری هستند.

به گزارش فارس، با بستری شدن تعداد ۱۵۰ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۷۹۷ نفر رسیده است.

مطالب مرتبط :
  1. وقوع زلزله 4/7 ریشتری در مازندران / 8 شهر استان لرزید
  2. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  3. ضرورت ساماندهی نقاط بحرانی رودخانه‌های مازندران
  4. مشروب الکلی دست‌ساز در مازندران هم قربانی گرفت
  5. جاری شدن سیل در خیابان های پنج شهر مازندران

دیدگاه

ارسال دیدگاه