طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۸۷ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۷۷ نفر رسید.

روزهای کرونایی با روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونایی سپری می‌شود گرچه در برخی مقاطع شاهد افزایش موارد ابتلا هستیم ولی در مجموع شاهد روند کاهشی بیماری در استان مازندران هستیم.

ازسویی دیگر واکسیناسیون نیز در استان سرعت گرفت و روند پرشتاب واکسیناسیون در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند به کاهش نگرانی‌های کرونایی کمک کند.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۷ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی این مدت تعداد ۸۷ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۳۴۷ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۹۵ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۳۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ بیمار جدید بستری و ۲۰ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۲۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۸۷ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۷۷ نفر رسید.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به ۵ تن رسیده است.

مطالب مرتبط :
  1. مازندرانی ها می گویند : « ربیع فلاح » برود
  2. ویژه ی شعر و زندگی روزمره
  3. هیچ کشوری نمی تواند به برجام پایان بدهد
  4. شهادت رزمنده مدافع حرم مازندرانی در سوریه
  5. رونمائی از چهار کتاب شعر مازندرانی در آمل

دیدگاه

ارسال دیدگاه