فرمانده انتظامی آمل گفت: عوامل نزاع و درگیری در یکی از خیابان‌های این شهرستان عصر امروز با تلاش عوامل انتظامی دستگیر شدند.

ذات‌الله رضوانی امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به انتشار کلیپ درگیری اراذل و اوباش در یکی از خیابان‌های اصلی این شهرستان در فضای مجازی اظهار کرد: عوامل درگیری در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به انجام عملیات ضربتی پلیس برای دستگیری عوامل درگیری در آمل، گفت: با هرگونه درگیری و خشونت در این شهرستان به شدت برخورد می‌شود و هیچ فضایی برای عرض اندام اوباش ایجاد نمی‌شود.

به گزارش فارس، دادستان عمومی و انقلاب سلامی و نیروی انتظامی آمل به پرونده تیراندازی و درگیری صبح امروز در کوی دادگستری این شهرستان به سرعت ورود کردند.

پس از اقدام مجرمانه اخلال‌کنندگان در نظم با انجام تیراندازی و قمه‌کشی مقابل ساختمان دادگستری دستور دستگیری مجرمان از سوی مهدی محمدی دادستان عمومی و انقلاب صادر شد.

با اقدام به موقع مأموران انتظامی همه متهمان در کمتر از یک ساعت دستگیر شدند.

متهمان بلافاصله برای تشریح صحنه جرم و رسیدگی قضایی با حضور مسؤولان قضایی و انتظامی در محل وقوع درگیری حاضر شده و با صدور قرار بازداشت به زندان منتقل شدند./ گزارش از قربانعلی مسافر

 


 

مطالب مرتبط :
  1. جاری شدن سیل در خیابان های پنج شهر مازندران
  2. دستگیری شکارچیان غیرمجاز در ۳ شهر مازندران
  3. درگیری خونین و منجر به قتل توسط 2 جوان در آمل
  4. مهربانی پزشک بدون مرز در روزهای نامهربان+عکس و فیلم
  5. دستگیری کارمند یکی از بانک‌های مازندران به اتهام اختلاس چند میلیاردی

دیدگاه

ارسال دیدگاه