رئیس آرد و نان اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران گفت: ۵۱ نانوایی در آمل و سیمرغ به دلیل کسری وزن چانه نان جریمه شدند.

علی رمضانی اظهار داشت: در ادامه طرح تشدید نظارت بر واحدهای خبازی استان تیم‌های بازرسی استانی متشکل از اداره کل غله، صمت و دانشگاه علوم پزشکی از ۱۳۹ واحد خبازی در شهرستان‌های آمل و سیمرغ با رویکرد رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، رعایت ساعت کار، تعطیلات خودسرانه، وضعیت وزن چانه و… بازدید به عمل آوردند.

وی اظهار داشت: در اجرای این طرح ۱۰ اکیپ بازرسی در شهرستان آمل از ۱۰۵ واحد و چهار تیم در شهرستان سیمرغ از ۳۴ نانوایی بازدید کردند.

وی با ابراز تأسف از اینکه علیرغم تذکرهای متعدد از سوی اداره کل غله و شبکه بهداشت همچنان شاهد بیتوته کارگران در برخی واحدهای صنفی هستیم اعلام کرد: با نانوایی که کارگران در آن بیتوته کنند برخورد قاطع می‌شود.

رمضانی مقدم افزود: در شش واحد نانوایی در شهرستان آمل کارگران در آن بیتوته داشتند که مطابق قانون جریمه خواهند شد.

وی در ادامه به تخلفات دیگر نانوایی‌ها در این دو شهرستان اشاره کرد و گفت: ۴۳ واحد در شهرستان آمل و ۸ واحد در شهرستان سیمرغ به علت کسری وزن چانه جریمه شدند.

رئیس آرد و نان اداره کل غله مازندران افزود: همچنین در شهرستان آمل پنج واحد به علت تعطیلی خودسرانه، یک واحد پلمپ و ۲۲ واحد اخطار به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ۱۹ واحد عدم رعایت بهداشت محیط و ۵۸ واحد نیز به علت عدم حضور متصدی در نانوایی جریمه شدند.

رمضانی مقدم با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از نانوایی‌های شهرستان سیمرغ بیان داشت: در این شهرستان نیز ۹ واحد به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و هفت مورد به علت عدم عدم رعایت بهداشت محیط و ۱۷ واحد به دلیل عدم حضور متصدی در نانوایی اخطار و جریمه دریافت کردند.

مطالب مرتبط :
  1. جریمه میلیاردی یک بانک خصوصی در مازندران با شکایت یک مشتری
  2. 4 استاندار جدید معرفی شدند+اسامی
  3. کاهش سهمیه آرد و بازگشت صف به نانوایی های مازندران
  4. به خاطر اینکه گفتم داوری محترمانه باشد جریمه شدم
  5. جریمه 350 میلیون ریالی در انتظار شکارچی غیرمجاز یک راس مرال در منطقه جنگلی چهاردانگه

دیدگاه

ارسال دیدگاه