رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آمل با اشاره به برگزاری آئین اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی و هنری "یادگار باقی" به میزبانی این شهرستان، گفت: "قربانعلی مسافر" سردبیر و خبرنگار پایگاه خبری آمل نیوز حائز رتبه برتر جشنواره یادگار باقی شد.
برای اینکه بدانید اولین خلبان آملی هواپیما و هلی کوپتر که بود به متن خبر زیر مراجعه کنید.

آیا می‌دانید اولین رئیس اداره مخابرات و اولین مشترک تلفن آمل که بود؟؟؟

آیا می‌دانید که اولین رئیس اداره تلفن یا مخابرات و اولین مشترک تلفن در آمل چه کسی بوده و اولین شماره تلفن چه شماره ای بود؟
اولین بازار در آمل بازار چهارسوق بوده که قدیم در محل تکیه مشایی قرار داشت.  
در گذشته قهوه خانه یکی از نهادهای سنتی بود که نیاز مردم آن را در جامعه پدید آورد...
تعداد یک هزار و یک بسته مواد غذایی و معیشتی طی دو مرحله با همکاری مجموعه فولادین ذوب آمل، اصحاب رسانه و فعالان اجتماعی بین یک هزار و یک نیازمند در شهرستان آمل توزیع می‌شود.
کارگاه تولید دستکش یکبار مصرف با ظرفیت تولید روزانه 20 تا 30 هزار دستکش توسط مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج)در شهرستان آمل افتتاح شد.
المان‌های شهری آمل در حالی نو شد که نوروز امسال با پیام در خانه بمانیم همراه بود.
عمه‌جانم مادر شهید است. او مانند کوکب خانم زن با سلیقه‌ای است. با اینکه بیش از تعداد انگشتان دو دست فرزند تربیت کرده هیچگاه در برابر مشکلات کمر خم نکرده غیر از یکجا.
با توجه به تلفات غیرعادی پرندگان مهاجر در تالاب بین‌المللی میانکاله و نامشخص بودن علت این تلفات، بنابر تصمیمات گرفته شده از سوی ستاد مدیریت بحران استان مازندران، هرگونه شکار پرندگان مهاجر در استان تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد.