یکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس گفت: بسیج رسانه و رسانه بسیجی باید جامعه را براساس باورهای دینی، ایرانی و اسلامی شکل دهد.

هر ۱۲ دقیقه یک آمریکایی خودکشی می‌کند!/

صرفاً در طول سال ۲۰۱۷ تعداد ۱.۴ میلیون خودکشی در کشور آمریکا ثبت شده است یعنی در هر ۱۲ دقیقه یک خودکشی در آمریکا به ثبت می‌رسد! رئیس انجمن روان‌پزشکی آمریکا می‌گوید "مشخص نیست چرا نرخ‌ خودکشی در آمریکا در حال افزایش است!"

کاسبان زباله، مانع از احداث زباله‌سوز/

وضعیت عمارت فاجعه است و نمی توان به راحتی آن را جابه جا کرد، زباله های که چهل سال روی هم انباشته شده اند و بخاطر گازهای که در این فضاست، امکان انفجار وجود دارد.
خیلی از افراد به رویدادها تنها از زاویه دید خود توجه می کنند و این می تواند دلیل بسیاری از مشکلات خانواده ها باشد.
رشد و گسترش موسیقی مازندران در سال‌های اخیر مرهون زحمات و تلاش‌هایی است که برخی چهره‌های پیشکسوت عرصه موسیقی در چند دهه اخیر برای احیا و نگهداشت این بخش ارزشمند و مهم فرهنگ بومی به کار گرفتند و سبب شدند که امروز روی بستر موسیقی فولک، آثار جدید متنوع و متعددی تولید شود.
با انتشار تصاویری مبتذل از تفریح(!) تعدادی در سد لفور مازندران در شبکه‌های اجتماعی دوباره زخم ناسور فرهنگی وارداتی بر پیکر مازندران نجیب سرباز کرد.
هنرهای ایرانی با قرار گرفتن در خدمت قرآن کریم زیبا و جاوید می‌شوند و یکی از هنرهای ایرانی اسلامی در خدمت آیات وحیانی الهی خوشنویسی است.

لزوم اجرای دوباره طرح توزیع شیر مدارس

دبیر برگزاری جشن روز جهانی شیر در مازندران با اشاره به تأثیر مستقیم و منفی شرایط نامطلوب اقتصادی بر کاهش سرانه مصرف شیر و لبنیات در کشور، گفت: بسیاری از کارخانجات لبنیات با مشکلات مختلف اقتصادی روبرو هستند و توان تولید انبوه را ندارند.

رئیس شورای شهر امامزاده عبدالله آمل هشدار داد:

رئیس شورای اسلامی شهر امامزاده عبدالله آمل گفت: شهرداری آمل تاکنون اقدامی برای انتخاب زمین جایگزین آرامستان امامزاده عبدالله انجام نداده است.
عضو مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر تحقق شعار سال رهبری از سوی ادارات، گفت: نحوه صدور مجوزها، و موافقت نامه و شیوه دریافت تسهیلات بانکی باید برای تولیدگران آسان و شفاف باشد.