سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل به دلیل ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت.
در دیدار رئیس سازمان برنامه و بودجه و مسؤولان نظام پرستاری مقرر شد در خصوص نیروهای بکارگیری ۸۹ روزه تجدیدنظر و این نیروها به صورت قراردادی یکساله جذب شوند.
فرماندار ویژه آمل گفت: 10 تالار پذیرایی متخلف در این شهرستان به دلیل عدم رعایت قوانین روزهای قرمز کرونایی پلمب شدند.
معاونت مؤسسه جهادی تلاشگران ظهور نور(عج) گفت: همزمان با آغاز ماه رمضان 400 بسته معیشتی برای برخورداری اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر جامعه با حفظ کرامت انسانی بین آنها در شهرستان آمل توزیع شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از کشف ۴۲ دستگاه تولید ارز دیجیتال (ماینر) به ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.
قسمت اول سریال رمضانی «یاور» در حالی روی آنتن رفت که به نظر می رسد سعید سلطانی فصل چهارم «ستایش» را در لفافه کارگردانی کرده است.
طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۳۳۶ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۶۱۹ نفر رسید.
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تاکنون ۱۷ هزار و ۱۹۰ دوز واکسن کرونا به این استان تحویل و تزریق شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل اوضاع کرونایی کشور را بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک دانست و گفت:شیوع کرونای انگلیسی صعودی است.
مدیرکل تعاون مازندران با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی حوادث ناشی از کار در معادن استان، آن را نتیجه تشدید بازرسی ها و رعایت مقررات دانست.