وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با رونمایی سامانه جامع املاک و اسکان برگه مالیاتی برای خانه‌های خالی صادر می‌شود،گفت: برای صاحبان خانه‌های خالی با نظارت سازمان امور مالیاتی برگه‌های مالیاتی ارسال خواهد کرد.
تعداد یک هزار و یک بسته مواد غذایی و معیشتی طی دو مرحله با همکاری مجموعه فولادین ذوب آمل، اصحاب رسانه و فعالان اجتماعی بین یک هزار و یک نیازمند در شهرستان آمل توزیع می‌شود.
رئیس مجمع نماینگان مازندران گفت: صبح امروز در مجلس شورای اسلامی با آرای نمایندگان، منطقه آزاد تجاری امیرآباد بهشهر تصویب شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آمل از توزیع 480 بسته معیشتی ضیافت همدلی بین مددجویان آملی خبر داد و گفت: کارگاه تولید ماسک و لباس بیمارستانی در جوار آستان مقدس دایر و تاکنون 45 هزار ماسک تولید و در سطح شهرستان آمل توزیع شد.
المان‌های شهری آمل در حالی نو شد که نوروز امسال با پیام در خانه بمانیم همراه بود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل گفت: بیش از هزاران ماسک و ۵۰ درصد از لباس‌های بیمارستانی بطور روزانه در آمل توسط قرارگاه پدافند زیستی سپاه آمل تولید و توزیع می‌شود.
دکتر سید مظفر ربیعی رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی بابل که چند روز قبل با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان شهید یحیی‌نژاد بستری شده بود، دار فانی را وداع گفت.
کمک‌های ونذورات مردم شهرستان آمل به موکب شهدای مدافع حرم این شهرستان با ۱۰ دستگاه کامیون به شهر کربلا معلی کشور عراق ارسال شد.

برخی متهمانم متوسل به سحر و جادو شدند/

قاضی جنجالی‌ترین پرونده‌های فساد مالی معتقد است دولت‌ها هیچ‌ وقت سعی نمی‌کنند جرایم مسؤولان را در زمان تصدی‌شان رسیدگی کنند و متاسفانه قضات در روند این رسیدگی‌ها با انواع فشارها روبرو می‌شوند تا جایی که گاهی آبرو، جان و مال قاضی نشانه می‌رود.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه با توجه به سازوکار و مکانیزم در انتخابات ایران تقلب معنایی ندارد، گفت: دشمنان استکباری برای نابودی انقلاب اسلامی شبانه‌روز برنامه‌ریزی منسجم دارند.