استاندار مازندران با اشاره به رسوخ رشوه و فساد در لایه‌های مختلف سیستم اداری، گفت: بسیاری از مشکلات جامعه هیچ ربطی به تحریم ندارد بلکه بیشتر آنها به بی‌تدبیری مسؤولان و مدیران برمی‎گردد.
دکتر آسوری از نزدیکان بیت علامه حسن‌زاده آملی جزئیات کامل از روند بیماری، چگونگی درمان تا احیای ناموفق قلبی معظم‌له که منجر به ارتحال آن عالم وارسته بوده است، را اعلام کرد.
جانشین قرارگاه امنیتی امام علی(ع) گفت: نمود مردم‌داری علامه حسن زاده را با جمعیتی که نمی‌توان انتهایش را دید، می‌بینیم، با ارتحال ایشان نه تنها مردم آمل و مازندران بلکه همه ایران و جهان اسلام امروز عزادار هستند.
طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۸۷ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۷۷ نفر رسید.
روستای ایرا بخش لاریجان شهرستان آمل حال و هوای خاصی دارد و همه در حال تلاش برای برگزاری مراسم تشییع و تدفین علامه حسن‌زاده آملی هستند.
در اولین روز از درگذشت مرحوم علامه حسن حسن‌زاده آملی عالم باتقوا و افتخار مازندران و در چند قدمی اربعین حسینی مدیران و مسوولان استان مازندران برای عرض تسلیت به خانه مرحوم آملی در شهرستان آمل گردهم آمدند.
فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: مراسم وداع با پیکر علامه حسن‌زاده آملی در روز اربعین و در میدان 17 شهریور آمل انجام می‌شود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم ربّانی و سالک توحیدی آیت‌الله آقای حسن‌زاده آملی را تسلیت گفتند.
علامه حسن‌زاده آملی دار فانی را وداع گفتند.
همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس دوازدهمین مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس 115 این شهرستان در بخش امامزاده عبدالله(ع) کلنگ‌زنی شد.